Fantasy Strike

0Fantasy Strike indir - (Direkt indir)

Ateşli okları olan bir okçu, rengarenk bir ressam, ejderhaya dönüşebilen bir dövüş sanatları ustası, ve çok daha fazlası olun! Bu enerjik dünyada fantezi ile dövüş sanatları birleşiyor!

Dövüş Oyunlarında Yeniyseniz
Klavyede güzel oynanması için dizayn edilmiştir. Ekstra kontrolcüye gerek yok. Dövüş oyunu türünün eğlenceli kısmı olan karar oluşturma üzerine yoğunlaşıp, zor ve can sıkıcı kısımlarını kıstık. Bütün hareketler tek tuşla yapılıyor. Kombolar kolay. Hareket listeleri kısa ve öz. Size dövüş oyunlarının ne kadar muhteşem olduğunu gösterebilmek için türün zahmetli ıvır zıvırlarını kestik.

Dövüş Oyunu Ustasıysanız
Bu oyun eski Street Fighter yapımcısı ve profesyonel oyuncusu tarafından dizayn edildi. Kafa karıştırma, sıkıştırma, alan yaratma, ve kapma karakterlerinin ilk günden çok güçlü gözükmesi. Burada hepsi var!. Hangi diğer oyunu oynadığı fark etmezsezin her dövüş oyunu oyuncusuyla rahatlıkla oynayabilirsiniz., Çünkü oyunun temellerini sadece bir kaç dakika içinde öğrenebiliyorsunuz . Ayrıca joystik, oyun kolu hatta Guitar Hero kontrolcüsüyle bile oynayabilirsiniz!

Önemli Maddeler
Mükemmel çevrimiçi oyunlar. Bütün dövüş oyunlarının kullanması gereken, en iyi network teknolojisi olan GGPO kullanır.
Mevcut oyun modları: Çevrimiçi Hızlı Oyun, arkadaşlara meydan okumalar, lokal çoklu oyuncu, arcade, ya da her şeye sahip antrenman modu. Birkaç mod daha yapım aşamasında.
Özgün tutma engelleme. Tutmaları engellemek için elinizi tüm tuşlardan çekin! Bu sayede otomatik olarak tüm tutma denemelerine “yomi” kontrası yaparsınız.
Hasara göre ayrık can barı. Can barları her hasarı ayrı olarak gösterdiği için bir kombonun kaç hasar vereceğini anlayabilirsiniz.


Fantasy Strike indir - (Direkt indir)

29.523
OYUN BİLGİLERİ 20 Şubat 2018 20:43
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?