Final Fantasy 15: Windows Edition

4Final Fantasy 15: Windows Edition indir - (Direkt indir)

Final Fantasy serisinin oyun dünyasında yeri büyük. Fakat, günümüz oyuncularının bazıları eski oyunlar konusunda sıkıntılar yaşadığı için, yeni oyunculara gerektiği kadar hitap edemeyen bir seri. İşte tam burada Final Fantasy XV devreye giriyor. Daha oyunu açtığınız gibi karşınıza ” A Final Fantasy for fans and first timers ” yazısı çıkıyor. Bu cümlede de belirtildiği gibi Final Fantasy XV’i oynamak için tüm seriyi oynamanız gerekmiyor. İlk olarak konsollara çıkan ve büyük ses getiren Final Fantasy XV, sonunda PC’ye de geldi.

Final Fantasy XV: Windows Edition inceleme
Şimdiden şunu söyleyebilirim ki oyunun kesinlikle PC’de oynanması gerekiyor. Oyunun tam potansiyeli PC grafikleri ile ortaya çıkmış. Oyunu konsolda oynamamış olan oyuncuları için oyunun hikayesinden kısaca bahsedelim. Eğer, Final Fantasy XV’in öncesinde neler olduğunu öğrenerek, oyunun hikayesine daha hazırlıklı bir şekilde başlamak istiyorsanız, oyunun öncesini anlatan film Kingsglaive: Final Fantasy XV filmini izlemenizi öneririm. Bu tabi ki bir zorunluluk değil. Ancak, oyunu daha anlamlı bir hale getirdiğini belirtebilirim.

Final Fantasy XV: Windows Edition
Ana karakterimiz Noctis’in sözde muhafızları, ama aslında can ciğer kardeşleri Gladiolus, Prompto ve Ignis ile yola çıkıyoruz. Noctis’in kral olma yolunda ilerleyişine ilk elden şahit oluyoruz. İmparatorluğun Noctis’in babası Regis Lucis Caelum’a attığı devasa kazığın sonucunda tahtın tek varisi olan Noctis, babasının büyük güç taşıyan yüzüğünü bulmak ve tekrar kral olmak için maceraya başlıyor. Tabi ki oyunun hikayesi bu kadar basit değil. Tüm oyun boyunca farklı duygular içerisinde kalacağınız anlar yaşanmakta. Oyunun 2016’da çıktığını da göz önüne alırsak, burada hikayeden detaylı olarak bahsetmeye gerek yok

Final Fantasy 15: Windows Edition REPACK Fitgirl İNDİR (52 GB)

Final Fantasy 15: Windows Edition CPY 4K DOKU PAKETİ İNDİR (65.1 GB)
Ana oyuna ek olarak indirebileceğiniz 4K Doku paketidir. ANA OYUN GEREKLİDİR!


Final Fantasy 15: Windows Edition indir - (Direkt indir)

62.391
OYUN BİLGİLERİ 28 Kasım 2018 04:51
Final Fantasy 15: Windows Edition

Tür: Oyun, RPG

Platform: PC

Boyut: 83.8 GB

Crack: CPY

Tarih: 6 Mart 2018

Kaynak: Public

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?