FlowScape

1FlowScape indir - (Direkt indir)

Bugün, profesyonel bir Görsel Efekt Tasarımcısının hayali olarak ortaya çıkıp ete kemiğe bürünmüş FlowScape adlı bir oyunla karşılaştık sevgili oyungezerler. Maalesef kendisi kış aylarında çıkmış olsa da bizim ancak yapımcısı Reddit’te reklamını yapınca haberimiz oldu, yine de zararın neresinden dönsek kârdır deyip bu güzel oyunu size tanıtmak istedik.

FlowScape’te boş bir araziyi alıp bu alana istediğiniz şekilde ağaçlar, dağlar, denizler, ovalar, kaleler, kuleler, kuşlar, böcekler, çiçekler, hayvanlar (ve hatta ejderhalar) ekleyip hayalinizdeki manzaraları, mekanları oluşturabilir, ses efektlerinizi de ekleyip arkanıza yaslanarak gururla eserinizi seyre dalabilirsiniz.

Oyunun şimdilik bunun ötesinde bir amacı yok, tek yaptığı şey sizin hayalinizdeki ortamı karmaşık arayüzlerde kaybolmadan birkaç basit fırça pardon mause darbesiyle kurmanızı sağlamak, ve gördüğümüz kadarıyla bu işi yapmakta da gayet başarılı. Zaten yapımcısı kendi işi için kullandığı programların karmaşıklığından illallah ederek bu oyunu yapma kararı almış.


FlowScape indir - (Direkt indir)

45.814
OYUN BİLGİLERİ 23 Ağustos 2019 09:07
FlowScape

Tür: Bağımsız Yapımcı, Basit Eğlence, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 3.35 GB

Crack: DRMFREE 

Tarih: 15 Ağu 2019

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?