Fobia – St. Dinfna Hotel

3Fobia – St. Dinfna Hotel indir - (Direkt indir)

St. Dinfina Hotel’e ev sahipliği yapan Treze Trilhas, gizemli kayıplar ve doğaüstü olaylar dahil, sayısız söylentilerin odağı olan köhne bir yerdir.

Haber patlatma umuduyla amatör gazeteci Roberto Leite Lopes, arkadaşı Stephanie’den gelen bir ipucunu takip ederek Santa Catarina’ya gider.

Farklı zaman dilimlerini, fanatik bir tarikatı, insan deneylerini ve duvarlarda gezinen hayaletleri gösteren bir kamerayı bulmasıyla gerçeklik altüst olunca yalnızca hakikati ortaya çıkarmak için değil hayatta kalmak için de araştırma yeteneklerine ihtiyaç duyar.

Bulmacalar çöz ve geçmiş, şimdi ve gelecek birbirine girerken kovalamacayı durdurmak için her şeyi araştır.

• Büyük Oteli Keşfet – Unreal Engine, bu birinci şahıs korku deneyimine tüyler ürpertecek kadar gerçekçi görseller katıyor.

• Korkunun Üstesinden Gel – Koşarken, saklanırken veya koridorlarda sinsice dolaşan yaratıklarla savaşırken malzemeleri araştır.

• Gizemi Çöz – Bulmacalar ve tuzaklarla dolu, dolambaçlı bir anlatım içinde alemler birbirine giriyor.

• Geçmişe ve geleceğe bak – Otelin duvarlarında gizli olan birçok sırrı ortaya çıkarmak için paralel gerçeklikleri birbirine bağlayan gizemli bir kamerayı kullanarak farklı zaman dilimleriyle etkileşime geç.


Fobia – St. Dinfna Hotel indir - (Direkt indir)

12.403
OYUN BİLGİLERİ 28 Haziran 2022 23:02
Fobia – St. Dinfna Hotel

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Hayatta Kalma Oyunları, Korku, Macera

Platform: PC

Boyut: 3.67 GB

Crack: DOGE

Tarih: 28 Haziran 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?