Forsaken

0Forsaken indir - (Direkt indir)

Heyecan Dolu Geniş Bir Fantezi Diyarı
Gizemler, maceralar ve heyecanla dolu karanlık ve mistik dünyayı keşfetmek için bir keşfe çıkmaya hazırlanın.
Sizi bekleyen çeşitli yoğun durumlar ve riskler aracılığıyla çeşitli olağanüstü alemlere doğru ilerlerken düşmanlarınızı ezmek için ustalığınızı kullanın.
İyilik için nihai zaferi elde ettikten ve yüce savaşçı unvanını kazandıktan sonra sevinci yaşayın.

Fantezi Diyarı’na Giden Yakın Dövüş Savaşı
Kendi kaderini yarat. Gücü ve canlılığı somutlaştırın ve efsanevi silahlar ve zırhlarla zorlukların üstesinden gelin, size zafer tatmini veren kılıçlarla düşmanlarınızla savaşın ve onları savuşturun. Daha büyük bir zafer elde etmek için kötülükle savaşarak ve savaşarak yolunuzu açın.

Lore: Ahlaki bir fikirden olağanüstü bir drama ortaya çıktı
‘Gerçeğin zaferi ve kötülüğün kıyameti’ ahlaki kavramı etrafında dönen ve kahraman ruhun tüm düşmanları yenmek, her kötü unsuru yok etmek ve her kötü unsuru yok etmek için haçlı seferini başlattığı mükemmel bir fantezi krallığının hayalini gerçeğe dönüştüren olağanüstü bir hikaye.

Yoldaki düşman türleri
Gizemli dünya, ateş püskürten canavar, kılıç dövüşü rakibi, zıplayan akıncı ve yolunuza zorlu mücadeleler getiren hayalet gibi çok çeşitli düşmanlardan oluşur. Korkunç durumlarla savaşın ve fethedin. En büyük görevinizi yerine getiren savaşları kazanmak için yeteneklerinizi ve zekanızı kullanmalısınız.


Forsaken indir - (Direkt indir)

9.074
OYUN BİLGİLERİ 29 Nisan 2022 21:32
Forsaken

Tür: Aksiyon, Macera, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 4.31 GB

Crack: DOGE

Tarih: 29 Nisan 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?