Forza Horizon 3

64Forza Horizon 3 indir - (Direkt indir)

Horizon Festival’da sizin sözünüz geçer. Dilediğiniz her şeyi özelleştirin, arkadaşlarınızı işe alın ve kovun, Avustralya’yı dünyanın en iyi 350’den fazla aracıyla keşfedin. Açık yolun araçları, müzikleri ve özgürlüğüyle Horizon’un tadını çıkarın. Oraya nasıl ulaşacağınız size bağlı.

HORIZON’UN ŞİMDİYE KADARKİ EN BÜYÜK DÜNYASI AVUSTRALYA’YI KEŞFEDİN

Aracınızı Orta Avustralya’nın sonsuz çölleri ve taşlı kanyonlarından verimli ve balta girmemiş yağmur ormanlarına ve Avustralya’daki Gold Coast’ın sıcak sahillerine ve göz kamaştırıcı gökdelenlerine sürün.

DÜNYANIN EN İYİ 350’DEN FAZLA ARACI ARASINDAN SEÇİMİNİZİ YAPIN

Tüm araçlar ForzaVista™ ile tam kokpit görünümleri, çalışan aydınlatmalar ve silecekler ile ayrıntılı olarak yeniden tasarlandı. Yeni araç türleri Forza’ya daha önce görmediğiniz yeni sürüş deneyimleri getiriyor.

YENİ SÜRÜŞ OYNANIŞINI KEŞFEDİN

Tehlike İşareti Sıçramaları, Konvoylar ve Drift Bölgeleri sizi bekleyen heyecan verici yeni sürüş mücadelelerinden yalnızca birkaçı. Heyecan verici Showcase etkinliklerinde yer alarak aracınızla bir dizi sürat teknesi, hatta devasa bir zeplinle yarışın!

ARKADAŞLARINIZI İŞE ALIN VE KOVUN

Patron sizsiniz. Hayran kazanmanıza ve festivalinizi büyütmenize yardımcı olmaları için arkadaşlarınızın Drivatar’larını işe alın ve çevrimiçi olmadıklarında bile dünyayı onlarla birlikte keşfetmek için Konvoylar oluşturun. Size hayran getirmiyorlarsa hepsini kovun!

HER ŞEYİ ÖZELLEŞTİRİN

Horizon Blueprint size yarışların, şampiyonaların ve Yapılacaklar Listesi mücadelelerinin her yönünü değiştirme olanağı sağlar. Ayrıca kendi oyununuzda arkadaşlarınıza anında meydan okuyabilirsiniz. Sürücü karakterinizi seçin, özel boya desenleri ve gösterişli plakalar oluşturun, yeni gövde kitleri ekleyin, hatta kendi araç kornanızı seçin.

SEVDİĞİNİZ MÜZİKLERLE YARIŞIN

Sekiz farklı radyo istasyonu arasından seçiminizi yapın veya Groove Music ile kendi müzik koleksiyonunuzdan özel bir istasyon oluşturun.


FORZA HORİZON 3 + 44 DLC PAKETİ – REPACK İNDİR – 31.2 GB


Forza Horizon 3 indir - (Direkt indir)

650.397
OYUN BİLGİLERİ 13 Haziran 2018 22:42
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?