Founders Fortune

5Founders Fortune indir - (Direkt indir)

(Çeviri topluluk tarafından yapıldı.)

Koloninizi kurun

Koloniciler adaya geldiklerinde üzerlerindeki kıyafetlerden başka bir şeyleri olmaz. Kontrolü elinize alın ve onlara malzeme toplamalarını ve duvar, zemin ve mobilya yapmalarını söyleyin.

Önceden tanımlanmış binalarla sınırlı değilsiniz! Kendi evlerinizi tasarlayın ve zevkinize göre stillendirin. Her zaman hayalini kurduğunuz yerleşimi oluşturmak için kullanabileceğiniz düzinelerce inşaat ve mobilya öğesi var!

Kolonicilerinize iyi bakın

Koloniciler senin önceliğin. İlk başta, onlara yalnızca yiyecek ve barınak sağlamalısınız. Ama dünya tehlikelerle dolu! Bir enfeksiyon en güçlü savaşçı için ölümcül olabilir ve bir veba, koloninizi tamamen yok edebilir.

Koloniciler olaylara duygusal tepki verir, mutlu ya da üzgün olarak, ve davranışlarında bunu yansıtır. Mutlu koloniciler üretkenliklerini artıracaklar – Mutsuz koloniciler öfke nöbeti geçirebilirler.

Çiftliğini Ayarla

Yiyecekler önemlidir. İyi yemek yerleşimcileri mutlu eder, kötü yemek yerleşimcileri hasta eder, çok az yemek yerleşimcileri yavaşlatır ve yemekler bittiğinde de yerleşimciler ölür.

Çeşitli mevsimlik ürünler yetiştirin ve onlardan lezzetli yemekler yapmak için bir mutfak kurun. Kış mevsimi başlamadan önce stok yapmayı unutmayın ve aç bir böcek sürüsü tarlalarınıza indiğinde hızlı davranın

Kışı Atlatma

Sahip olduğunuz zamanı kullanın ve yeterli miktarda yiyecek bulunduğundan emin olun, çünkü kış geliyor. Umalım ki, yemekleri yarım rasyonla sınırlamak zorunda kalmazsınız, çünkü bu yerleşimcilerinizi zayıflatacaktır.

Tedarikler azaldığında ve dondurucu soğuk rüzgarlar çıkarsa, umudunu kaybetmek kolaydır…

Ticaret Yap ve Zengin Ol

Zamanla, koloninin üretim yapmaya başladığı çevrede konuşulur olur. Seyahat eden yatırımcıları selamlayın ve bazı eski yazılarda iyi bir anlaşma yapıp yapamayacağınızı veya kışa hazırlanmak için ek yiyecekler alıp alamayacağınızı görün.

Üretimi sürdürmeye çalışın, böylece her zaman satılacak bir şeyleriniz olur. Olgun bir koloninin herkesi mutlu etmek için iyi maaşlar ödemesi gerekir. Eğer moral düşükse, ek fonlar küçük bir mutluluk kaynağı bile olabilir!

Teknoloji Araştırmaları

Evinizi inşa etmek uzun bir süreçtir ve ihtiyaç duyduğunuz tek şey insan gücü ve kaynaklar değildir. Akıllı yerleşimciler, yeni teknolojileri araştırmak için çok zaman harcar, böylece daha iyi ekipman, yeni mobilya ve yapı elemanlarının kilidini açar.

Bilginleri dikkatlice seçin – kişilikleri bu tür bir işe uygun değilse çok fazla ilerleme kaydetmeyeceklerdir.

Mevzilerinizi Korumak

‘Ev’ dediğiniz bu yeni yerde yalnız değilsiniz. Orada yaşayan Tikigoblinler, yerleşim çabalarınızdan o kadar mutlu değiller ve sizi durdurmak için bir ziyarette bulunabilirler.

Yerleşimcilerinizi savaş sanatında eğit ve onları sahip olduğun en iyi silah ve zırhla donat. Koloninin güvenliğini sağlamak için duvarlar ve kuleler inşa et – bu şekilde düşmanların seninle uğraşmaya çalışırken zorlanacak!


Founders Fortune indir - (Direkt indir)

34.600
OYUN BİLGİLERİ 14 Şubat 2021 22:10
Founders Fortune

Tür: Bağımsız Yapımcı, Oyun, Simulasyon, Strateji, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 480 MB

Crack: DINOByTES 

Tarih: 18 Ara 2020

Dil: Türkçe!

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?