Ghostlore

0Ghostlore indir - (Direkt indir)

Ghostlore, Güneydoğu Asya folklorundan canavarlarla savaştığınız bir ‘Eastpunk’ Aksiyon RPG’sidir. Diablo 2 ve Titan Quest gibi zamansız klasik ARPG’lerden ilham alan Ghostlore, ayrıntılı bir öğe ve karakter özelleştirme sistemi, prosedürel olarak oluşturulmuş haritalar ve güzel 2D izometrik sanata sahiptir.

Kana susamış Penanggal , kökenleri Malay folklorundan gelen korkunç bir yaratıktır. Bedensiz bir kafa ve sarkan bağırsaklardan başka bir şey içermez. Endonezya Babi Ngepet efsanesi, yaban domuzu iblisleri olmak için insanlıklarını feda eden büyücülerden bahseder. Hungry Ghosts’un hikayeleri, Çinli göçmenler tarafından getirilen batıl inançlardır – ölümlü yaşamdaki açgözlülükleri nedeniyle sonsuza dek aç kalmaya lanetli ölümsüz korkular.

Güneydoğu Asya’nın denizcilik bölgesinden hikayeler, her türden kabus, korkunç yaratıklarla doludur. Onlarla yüzleşecek kadar cesur musun? Folklordaki açıklamalarına göre her birinin tuhaflıkları ve yenme taktikleri olan 40’tan fazla farklı düşmanı keşfedin. Geliştiricilerin anavatanı Singapur, en yakın iki komşusu Malezya ve Endonezya ve Güneydoğu Asya’nın geri kalanından ilham alan, prosedürel olarak oluşturulmuş bir dünyayı keşfedin.

Bölgeye aşina olmayan oyuncular, diğer medya türlerinde yeterince temsil edilmeyen ve nadiren görülen bir kültürü deneyimleyecekler. Güneydoğu Asya’da yaşayan oyuncular, tanıdıkları pek çok şey bulacaklar – yemek gibi! İstatistiklerinizi artırmak için çeşitli yemekler toplayın ve hazırlayın. Aç karnına kavga etmeyin!


Ghostlore indir - (Direkt indir)

5.359
OYUN BİLGİLERİ 25 Nisan 2022 23:52
Ghostlore

Tür: Aksiyon, Erken Erişim, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 107.6 MB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 14 Nisan 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?