Golf Gang

0Golf Gang indir - (Direkt indir)

Golf Gang bir yarış oyunudur. Bir parti oyunudur. Oynayacağınız en hızlı mini golf oyunudur! 8 oyunculu çevrimiçi kargaşada sahaya hükmetmek için keskinliği hızla harmanlayın veya tekli hız yarışında becerilerinizi geliştirin.

ÇOK OYUNCULU ÇILGINLIK
Hareket eden topa vurun ve aşırı hızla sahanın etrafında yarışın. Golf Gang’in üç oyun modunda ve yüzlerce deliğinde arkadaşlarınıza meydan okuyarak onlara çılgınlık ve ustalık arasındaki en etkili noktayı bulanın siz olduğunu gösterin.

MOD SAHNESİ
Kuralları istediğiniz gibi esnetin ve Golf Gang’in çok oyunculu düzenleyicileriyle yaratıcılığınızı konuşturun. Düşük yerçekimi, patlayıcı çarpışmalar, mermi zamanı ve çok daha fazlasını birleştirin. Oynamak için her biri bir öncekinden daha kaotik binlerce eşsiz yol oluşturun.

ŞÖHRET İÇİN GOLF
Lider panosunun zirvesi için bağımlılık yapan süreli yarışlar, klasik ve karma modlarda dostlarınızla yarışın. Golf Gang tamamen o klasik “bir tur daha” hissine odaklanır. Yemek molanızda gizlice topu bir ya da 18 deliğe daha sokmak size kalmış!

HER ŞEYİ ÖZELLEŞTİRİN!
Özel kaplamalar, kuyruklar, şapkalar, aksesuarlar ve daha fazlasıyla bakışları sahanın üzerine toplayıp rakiplerinizi becerilerinizin yanı sıra tarzınızla da büyüleyin. Workshop oluşturucuları modlama becerilerini yeni bir arenaya getirip Golf Gang topluluğu için sahalar yapmak adına Unity’den yararlanabilir.

Not: Oyunu “SmartSteamLoader_x64.exe” üzerinden başlatınız.


Golf Gang indir - (Direkt indir)

2.263
OYUN BİLGİLERİ 31 Mayıs 2022 22:55
Golf Gang

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Basit Eğlence, Oyun, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 421.6 MB

Crack: SSE

Tarih: 19 Mayıs 2022

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?