HELLGATE: London

0HELLGATE: London indir - (Direkt indir)

Hellgate: London, Steam’de boy gösterdi. 2007 yılında çıkan aksiyon-ryo tarzındaki Hellgate, yapımcı T3 Entertainment ve dağıtımcı HanbitSoft’un girişimleriyle tekrar ekranlarımıza teşrif edecek.

Kore kökenli bir firma olan HanbitSoft, 2010 yılında Hellgate: London’ın haklarını oyunun geliştirici firması olan Flagship Studios’tan satın almış, 2011 yılında da “free-to-play” bir oyun olarak yeniden piyasaya sürmüştü. Oyun 2014 yılında Steam Greenlight’ta, Tokyo eklentisi de bulunan “Helgate Global” olarak tekrar kendini göstermiş, fakat sonrasında herhangi bir habere konu olmamıştı.

Dört yıllık aranın ardından, HanbitSoft’tan yeni bir hamle geldi ve oyun sonunda gün yüzüne çıktı. Steam sayfasında, Helgate: Tokyo’nun 2.0 versiyonunu da içeren Helgate: London’ın tek kişilik bir oynanış sunacağı ve senaryo içeriğinde geliştirmelerin yapıldığı belirtilmiş. Merak edenler Steam sayfasından detaylara göz atabilirler.

10 senelik makus talihini kırıp bu sefer beklenen atılımı yapabilecek mi, pek yakında göreceğiz. Zira oyun, 15 Kasım’da çıkıyor.

HELLGATE: London REPACK İNDİR (3.5 GB)


HELLGATE: London indir - (Direkt indir)

39.894
OYUN BİLGİLERİ 28 Kasım 2018 05:01
HELLGATE: London

Tür: Aksiyon, Oyun, RPG

Platform: PC

Boyut: 6.9 GB

Crack: PLAZA

Tarih: 16 Kasım 2018

Kaynak: Public

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?