Horror Story: Hallowseed

1Horror Story: Hallowseed indir - (Direkt indir)

Hallowseed adlı kurgusal mekanda geçen, tek oyunculu, hikaye odaklı bir psikolojik korku macera oyunudur. Birinci şahıs perspektifinden bakıldığında, güzel bir şekilde oluşturulmuş ortam yalnızca çeşitli bulmacalar içermekle kalmaz, aynı zamanda oyuncunun seçimlerine ve eylemlerine tepki veren ve rastgele korku olaylarını etkinleştiren gelişmiş bir AI tarafından kontrol edilir.

Hikaye
İki arkadaşınızla ormanda kamp yapıyordunuz, bilinmeyen bir olay, bilincinizi kaybetmenize ve bilinmeyen, garip bir yerde yalnız uyanmanıza neden oldu. Çevrenizi keşfedin, gizemli yerlerde ipuçlarını arayın, varlığınız tarafından uyandırılan karanlık ruhlardan koşun ve saklanın. Hayatta kalmak için elinizden gelenin en iyisini yapın, arkadaşlarınızı bulun ve Hallowseed’in derinliklerinde saklı gizemleri ortaya çıkarın – zamanla unutulmuş, lanetlenmiş ve gizemli şeytani terörün pençesine düşmüş bir yer!

Ana Özellikler:
Zengin hikaye – Oyuncu, sakinleri belirsiz bir güç tarafından baştan çıkarılmış ve karanlığa mahkum edilmiş bir köyün hikayesi tarafından yönlendirilir. Başroldeki Michael, arkadaşlarını kurtarmaya çalışırken, tüm bu trajedide oynadığı rolü ortaya çıkaracaktır.

Tekinsiz bulmacalar – Hikayeyi ilerletmek için çeşitli bulmacalarla karşılaşacak ve çözmeniz gerekecek. Tetikte olun ve etrafınızdaki her yerde ipuçları için her zaman tetikte olun!

Gergin atmosfer – Sizi her zaman tetikte tutacak sürükleyici ses tasarımı ve çarpıcı görseller.

Mikro korku sistemi – Çevreyle nasıl etkileşime girdiğinize bağlı olarak etkinleşen ve sizi koltuğunuzdan (veya koltuğunuzdan) atlamanıza neden olacak rastgele korkutucu olaylardan oluşan bir sistem. Farklı korkuları deneyimlemek için farklı seçeneklerle farklı oyunları deneyin!

Korkunç Yapay Zeka – Çevrenizdeki dehşetlerden kaçmak kolay değil. Her zaman hayatta kalmanın bir yolu vardır, ancak bunu düzeltmek için birkaç denemeye ihtiyacınız olabilir.

Korku Filmi Klasikleri – Insidious, The Conjuring ve The Exorcism of Emily Rose’dan esinlenilmiştir.


Horror Story: Hallowseed indir - (Direkt indir)

6.204
OYUN BİLGİLERİ 18 Nisan 2022 00:59
Horror Story: Hallowseed

Tür: Bağımsız Yapımcı, Hayatta Kalma Oyunları, Korku, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 13.8 GB

Crack: CODEX

Tarih: 28 Ekim 2021

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?