I’m on Observation Duty 5

0I’m on Observation Duty 5 indir - (Direkt indir)

I’m on Observation Duty 5, altı benzersiz seviye ile şimdiye kadarki en büyük Observation Duty oyunudur! Oynanış, önceki oyunları oynamış olanlar için tanıdıktır.

Oyun, bir dizi popüler “farkı bul” türündeki korku oyunlarının bir parçasıdır. I’m on Observation Duty 5’te oyuncuların işi, canlı güvenlik kamerası görüntülerini izlemek ve izlenen odalarda anormallikleri tespit etmektir.

Farklı kamera görünümleri arasında geçiş yapabilirsiniz. Bir anormallik, örneğin bir şeyin (örneğin bir mobilya parçasının) hareket etmesi, fazladan bir nesnenin ortaya çıkması veya bir şeyin kaybolması anlamına gelir. Ayrıca davetsiz misafirler ve hayaletler var! İzlenen odalardan herhangi birinde farklı bir şey fark ettiğinizde, düzeltmek için doğru konumu ve anormallik türünü seçerek bir rapor yazmanız gerekir.

Anormallikler rastgele belirir, böylece oyuncu bir sonraki adımda ne olacağını asla bilemez.

Çok fazla aktif ve bildirilmeyen anomali, oyunun bittiği anlamına gelir. Amaç yeterince uzun süre hayatta kalmaktır (oyun saatinde 00:00 ile 06:00 arası). Bütün gece hayatta kalmak için keskin gözlere ve iyi bir hafızaya ihtiyacınız olacak.

Oyun, esas olarak oyuncuyu evde nelerin değiştiği konusunda paranoyak hale getirmekten kaynaklanan psikolojik korku içeriyor. Ayrıca ortaya çıkabilecek bazı korkutucu canavarlar da var.


I’m on Observation Duty 5 indir - (Direkt indir)

6.857
OYUN BİLGİLERİ 13 Mayıs 2022 21:58
I’m on Observation Duty 5

Tür: Bağımsız Yapımcı, Basit Eğlence, Korku, Oyun

Platform: PC

Boyut: 5.25 GB

Crack: TiNYiSO

Tarih: 13 Mayıs 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?