Indigo Prophecy / Fahrenheit

9Indigo Prophecy / Fahrenheit indir - (Direkt indir)

Normal bir hayatın var, arkadaşların, işin, günlük bir rutin. Bir gün.. Hepsi sona eriyor. Kendini ölü bir bedenin yanında, elinde kanlı bir bıçakla öylece dikilirken buluyorsun. Kurbanın kim olduğu konusunda hiç bir fikrin yok, ama şundan eminsin ki, onu sen öldürdün. Hiç bir mantıklı sebep olmadan bunu yapman için seni kimin kontrol ettiğini düşünüyorsun,ama kafanı kurcalayan da bu zaten: Kontrol edilmek. Bilmediğin şey, eski bir kehanetin güçleri devrede ve insanlık uçurumun kenarında… Polisten hep bir adım ilerde olup,gizemli olayların altında yatan yalanları açığa çıkarman ve bunların şehri kasıp kavuran önlenemez bir suç dalgası ile bağlantısını çözerek kendini temize çıkarman gerek.

• Gelişen hikayede esrarengiz ve doğaüstü olay örgüsünü kontrol edin, seçimlerinizle olayları yönlendirin, tanıkları sorgulayın … Verdiğiniz her karar ileride karşılaşacağınız olayları da etkileyecek.
• 4 karakterden birinin kontrolünü alın: Katil zanlısı Lucas Kane, dedektif Carla Valenti, dedektif Tyler Miles ve Lucas’ın kardeşi Marcus Kane.
• Kanınızı donduracak 44 bölüm boyunca karakterlerin akıl sağlığını koruyun, hassas psikolojilerini dengede tutmak için en doğru yolu bulmaya çalışın.
• Kaliteli oyunculuk, çoklu kamera görüntüleri, hareket algılayıcı ve beğenilen müzikleri ile Fahrenheit dünyasına girin.


Indigo Prophecy / Fahrenheit indir - (Direkt indir)

120.525
OYUN BİLGİLERİ 16 Temmuz 2014 16:47
Indigo Prophecy / Fahrenheit

Tür: Aksiyon, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 1.87 GB

Crack: GOG

Tarih: 2 Ekim 2005

Kaynak: Kickass

Dil: Türkçe Yama Mevcut

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?