ASTLIBRA Revision

0ASTLIBRA Revision indir - (Direkt indir)

Bilmediğiniz Dünyalarda Seyahat Edin

Geniş, tehlikeli ama güzel bir dünyayı keşfedin. Birden fazla bölüme ayrılmış, zaman ve kaderle yüzleşirken ana karaktere ve konuşan kuş arkadaşı Karon’a katılın.

Yan kaydırma Aksiyonu ile JRPG’lerin Altın Çağına Geri Dönün

Çarpma, Parçalama, sayısız düşmanı itme ve ekranın yarısını, hatta daha fazlasını alabilen devasa bosslar da dahil olmak üzere yolunuzu engelleyen her şeyi eritmeye yetecek güçlü Sahip Olma Becerileri için dayanıklılık oluştururken.

Stratejik düşünürken agresif bir şekilde savaşın, her zaman en güvenilir ekipmanı seçin ve sürekli değişen koşullarla başa çıkmak için en uygun becerileri seçin.

Tanrı Gibi Boss Savaşlarında Savaş

Hikaye boyunca, her biri kendi saldırılarına ve mücadelelerine sahip vahşi patronlarla savaşın. Yetenekleri yükseltmek ve yeni beceriler kazanmak, her savaşı bitirmek ve kahramanın hikayesinde ilerlemek için hayati önem taşır.

Karakterinizi Oluşturmanın Birden Fazla Yolu
Yaylarla ve bıçaklarla menzilli dövüşte ustalaşmış bir savaşçı mı? Asalarıyla düşmanları ezen ve aynı anda büyü yapan bir büyücü mü?

Kendi tarzında oyna. Seviye atlamak için deneyim toplamak, büyümek için güç toplamak, daha fazla taktik seçeneği açmak için ekipman döv ve ustalaş.

Dövüş ve Hikaye, Neden Her İkisinin de Keyfini Çıkarabileceğinizi Seçmelisiniz?

Geliştirmede 14 yıl ve revizyon için 1 yıldan fazla, ödüllü bağımsız geliştirici KEIZO bu çalışmaya tüm gücünü verdi. Karakterler sürekli genişleyen bir dünyada büyürken olay örgüsü bükülmeye devam ediyor; Zaman yolculuğu ve tonlarca spoiler gibi klasik temaların tümü, geliştiricinin kendi stiliyle özel olarak yapılmıştır.

ASTLIBRA’da Öykü öğeleri genellikle oyun mekaniğine dönüştürülür, örneğin ruh eşiniz Karon sadece konuşabileceğiniz bir yardımcı değildir.


ASTLIBRA Revision indir - (Direkt indir)

3.671
OYUN BİLGİLERİ 13 Ekim 2022 20:31
ASTLIBRA Revision

Tür: Aksiyon, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 2.53 GB

Crack: CHRONOS

Tarih: 13 Ekim 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?