Astral Ascent

0



Astral Ascent indir - (Direkt indir)

Astral Ascent, modern bir fantezi dünyasında geçen bir 2D platform oyunudur. Çok farklı kişiliklere sahip 4 Kahramandan biri olarak, 12 güçlü ve kısır patron Zodyak tarafından korunan bir astral hapishane olan Garden’dan kaçmalısınız.

4 farklı karakteriniz için düzinelerce benzersiz büyünün kilidini açın. 12 güçlü patronu alt etmek için kendi yapınızı optimize edin veya yenilerini deneyin. Düşmanlarınızla eşleşmek için zamanla güçlenin. Her koşu, becerilerinizi ve tepkinizi test edecek.

Zodiacs, 4 muhteşem dünyaya gönderilen 12 deneyimli koruyucudur. Savaş alanına benzersiz saldırılar, yetenekler ve modeller, ortaya çıkarılacak arka planlar ve sizinle savaşmak için nedenler getirecekler. Kendini uyar!

Benzersiz karakterler. Eşsiz silahlar. Oynamak için benzersiz yollar.
Ayla: Suikastçı loncasından tek kurtulan, düşmanlarını tepki veremeden öldürmek için ikiz hançerlerini kullanıyor. Hızı ve ustalığı eşsizdir.
Kiran: Bu yetim hayatı zor yoldan öğrendi. Gücünü şok dalgaları yaratacak kadar güçlü saldırılar yapmak için kullanır. Vahşi.
Calie: Bu yetenekli heykeltıraş özgürlüğünü geri istiyor. Büyülü değerli taşlarını düşman savunmasını delmek ve onları parçalara ayırmak için kullanacak. O affetmez.
Octave: Güçlü bir cadı tarafından eğitilmiş bu genç savaşçı, düşmanlarına saldırmak için ruhani silahlar çağırıyor. Gerektiğinde daha büyük silahlar da yapabilir. Her durumda öldürücü.

Astral Ascent, anlatımla aşılanmış bir rogue-lite. Tekrar oynanabilirlik, parça parça çözülecek olan hikayemizin bir parçası. Güçlendikçe karakterler, motivasyonları ve içinde hapsoldukları dünyanın sırları hakkında daha fazla şey keşfedeceksiniz.

Devasa manzaralar arasında hızla ilerleyin. Orijinal ve el yapımı alanları keşfedin. Muhteşem bir sanat eseri ve kare kare animasyonla sanatçılarımız tarafından yaratılan dünyayı keşfedin.


Astral Ascent indir - (Direkt indir)

3.640
OYUN BİLGİLERİ 14 Nisan 2022 16:31
Astral Ascent

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Erken Erişim, Macera, Oyun, Platform

Platform: PC

Boyut: 717.1 MB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 12 Nisan 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?