B.I.O.T.A.

0B.I.O.T.A. indir - (Direkt indir)

Canavarlara karşı sen
B.I.O.T.A., bir paralı asker ekibine komuta ettiğiniz ve uzaylı bir vebadan etkilenen bir maden kolonisini araştırdığınız bir 2D metroidvania aksiyon platform oyunudur. Mutant canavarlar ve ölümcül tuzaklarla dolu bir piksel sanat dünyasını keşfedin. Bir makine, bir denizaltı ve bir yıldız gemisi de dahil olmak üzere çok sayıda silah ve çeşitli el sanatları kullanarak hayatta kalmaya çalışın.

Her iki dünyanın da en iyisi
B.I.O.T.A., retro oyunların cazibesini (iki pikselli nefes alma animasyonları dahil) tam kontrolör desteği, hızlı kaydetme, görselleri istediğiniz zaman özelleştirme ve bir kaset kaydetmek isteyeceğiniz kadar cıvıl cıvıl bir film müziği ile günümüzün rahatlığıyla birleştirir. mixtape yapın ve Walkman’inizde dinleyin.

Retro’nu seç
Bazı eski okul Game Boy estetiği için can atıyor musunuz? Neon ile aşılanmış bir arcade tarzı mı arıyorsunuz? BIOTA’nın kilidini açmak için 54 benzersiz 4 renk paleti vardır. Oyunun 8 bitlik görsellerini tamamen değiştirmek için oyun sırasında bunları istediğiniz zaman değiştirin.

Kurumsal sırları ortaya çıkarın
8 kıdemli paralı askerden oluşan bir ekibin komutasını alın ve benzersiz becerilerini ve silahlarını kullanmak için aralarında geçiş yapın. Uzaylı bir veba tarafından istila edilen maden kolonisini araştırın ve madencilerden mutasyona uğramış 40’tan fazla korkunç canavarla yüzleşin. Bilim adamlarını kurtarın ve V-corp’un yasa dışı faaliyetleri hakkındaki gerçeği ortaya çıkarın.


B.I.O.T.A. indir - (Direkt indir)

3.913
OYUN BİLGİLERİ 15 Nisan 2022 01:37
B.I.O.T.A.

Tür: Aksiyon, Macera, Oyun, Platform

Platform: PC

Boyut: 139.5 MB

Crack: GOG

Tarih: 12 Nisan 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?