Batora Lost Haven

0Batora Lost Haven indir - (Direkt indir)

Batora: Lost Haven®; zengin, seçim odaklı bir hikâyeye sahip bir gezegenler arası aksiyon-macera RYO’dur.

Avril, öne çıkıp kahraman olması gerekeceğini hiç düşünmezdi ama gizemli ve yıkıcı bir olaydan sonra dünyası altüst oldu.

Yaşadığı gezegenin yıkımın eşiğine gelmesiyle birlikte Avril’e olağanüstü güçler bahşedildi ve kadim sırları açığa çıkarıp hayatını değiştirecek kararlarla yüzleşmek üzere evreni dolaşması gerekti.

Batora: Lost Haven®’da oldukça çeşitli eşsiz uzaylı gezegenlerini ziyaret edip ahlaki kuralların belirsiz olduğu, doğru ile yanlış arasındaki çizginin acımasız bir şekilde ince olduğu bir galaksiyi keşfedersin.

Yolculuğun sırasında farklı savaş tarzlarında ustalaşıp ölümcül rakipleri yenmek için Avril’in eşsiz yeteneklerini dizginlemen, karmaşık bulmacaları çözmen ve ilginç uzaylı sakinlerden görevler alman gerekir.

Yaptığın her seçim, yolculuğunu şekillendirir ve nihai görevin olan Kayıp Sığınağına yeniden kavuşmayı nasıl gerçekleştireceğini belirler.”

ÖNEMLİ ÖZELLİKLER
AKSİYON DOLU, GEZEGENLER ARASI MACERA → Uzaylı gezegenlerini keşfetmek üzere fantastik bir yolculuğa katılarak çok çeşitli eşsiz varlıklarla tanışıp galaksinin sırlarını açığa çıkar.

EŞSİZ KUTUP DEĞİŞTİRME MEKANİĞİ → Ödüllendirici çevresel zorlukların üstesinden gelip ölümcül düşmanları yok etmek için Güneş’in ve Ay’ın ikili güçlerini dizginle.

BİRDEN ÇOK SONLU, ÇEŞİTLENEN HİKÂYE → Seçimlerin, evrenin ve içinde yaşayanların kaderini belirler. Eylemlerini iyi düşün ve Writers Guild ödüllü bir ekip tarafından hazırlanan destansı bir gezegenler arası hikâyede yolunu çiz.

YÜKSEK TEMPOLU, ÇOK KATMANLI SAVAŞ → Fantastik yaratıklara ve esrarengiz rakiplere karşı yürütülen coşkulu savaşlarda zihninin ve bedeninin gücünü kullan…

KARMAŞIK BULMACALARI ÇÖZME → Sıra dışı mücadelelerin üstesinden gelmek için zihnini ve bedenini sına!


Batora Lost Haven indir - (Direkt indir)

9.437
OYUN BİLGİLERİ 20 Ekim 2022 19:42
Batora Lost Haven

Tür: Aksiyon, Macera, Oyun, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 15.03 GB

Crack: FLT

Tarih: 20 Ekim 2022

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?