Beacon Pines

0Beacon Pines indir - (Direkt indir)

Beacon Pines, gizemli bir kitap içinde geçen sevimli ve ürkütücü bir maceradır. Hem kitabın okuyucusu hem de ana karakteri Luka olarak oynuyorsunuz.

Eski depoda garip bir şey oluyor ve Luka ve arkadaşları bunu fark eden tek kişi gibi görünüyor. Geç saatlere kadar gizlice dışarı çıkın, yeni arkadaşlar edinin, gizli gerçekleri ortaya çıkarın ve kaderin gidişatını değiştirecek kelimeleri toplayın!

Luka’ya Beacon Pines’daki tuhaf olayları araştırmasında yardım ederken, her biri üzerine bir kelime kazınmış özel altın tılsımlar toplayacaksınız.

Bu tılsımlar, hikayenin belirli dönüm noktalarında boş bir kelimeyi doldurmak ve takip eden her şeyi büyük ölçüde değiştirmek için kullanılabilir.

Kitabın okuyucusu olarak, seçimlerinizle birlikte dallanan ve büyüyen etkileşimli bir hikaye ağacı olan Chronicle’ı kullanarak hikayenin dönüm noktalarında gezineceksiniz.

Bir dizi olayı keşfetmek, başka bir dalda kullanmak için yeni tılsımların kilidini açabilir ve Beacon Pines’ın kalbindeki gizemleri çözmek için hikayenin tamamen farklı versiyonları arasında ileri geri gitmenize yol açabilir.


Beacon Pines indir - (Direkt indir)

1.994
OYUN BİLGİLERİ 22 Eylül 2022 20:10
Beacon Pines

Tür: Oyun

Platform: PC

Boyut: 494.08 MB

Crack: GOG

Tarih: 22 Eylül 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?