Blast Brigade vs. The Evil Legion of Dr. Cread

2Blast Brigade vs. The Evil Legion of Dr. Cread indir - (Direkt indir)

Blast Brigade vs. The Evil Legion of Dr. Cread, 80’lerin patlamış mısır eşliğinde izlenen aksiyon filmlerinden ilham alan bir 2B metroidvania macerasıdır. Dünyayı kurtarmak için platform becerilerini, bulmaca çözme zekanı ve patlamaya hazır silahlarını kullanarak renkli ve çizgi roman tarzında bir dünyayı keşfet!

EKİBİ BİR ARAYA TOPLA! Her biri ilerlemene yardımcı olacak eşsiz yeteneklerle donatılmış dört oynanabilir karakter arasında istediğin zaman geçiş yap! Tam bir Amerikan kahramanı olan Jeff ile eğlenceye doy, Shura’nın ölümcül hiddetini kullan, sayborg İskoçyalı Galahad ile düşmanları etkisiz hâle getir ve çakram kullanan Vortex’in, adasını geri almasına yardım et.

BİR METROIDVANIA DÜNYASINI KEŞFET! Dr. Cread’in adası, kartpostallardaki manzaralar kadar güzel görünse de bu, güneşli bir tatil gezisi değildir! Birbirleriyle bağlantılı muhteşem seviyeler arasındaki lineer olmayan yolları arşınla ve keşfet. Orman köyleri, uçurum kenarındaki hapishaneler, yanardağlar ve antik tapınaklar gibi eşsiz ortamların ve bölgelerin sırlarını keşfet!

DEVASA ELEBAŞLARINI EZ! Hibrit canavarlara, dev robotlara, sayborg ninjalara ve diğer şeytani hizmetkarlara karşı gerçekleştireceğin destansı elebaşı kapışmalarında cesaretini sına; hepsi kanını dökmeye can atıyor. Zirvede kalmak için farklı kahramanların becerilerinden ve silahlarından eksiksiz bir şekilde yararlan!

SİLAHLARI VE YETENEKLERİ KULLAN! Özel yeteneklerle bulmacaların ve düşmanların üstesinden gel: Jeff’in bombaatarıyla kalabalıkları dağıt, Shura’nın tırmanma kancasıyla yeni bölgelere ulaş ve Vortex’in çakram ışınlayıcısıyla ışınlan. Daha fazla ateş gücüne mi ihtiyacın var? Silah cephaneliğini yükseltmek için yeni modülleri ara!

DÜNYAYI KURTAR! Tamamen seslendirilmiş ara sahnelerin yer aldığı, 20 saatin üzerinde aksiyon dolu bir hikaye seferinde Dr. Cread’in şeytani planlarını açığa çıkar. Bu iğrenç kötü adamı ve lejyonunu adaletin kılıcıyla tanıştırmak için Blast Brigade ekibini topla, becerilerinde ustalaş ve adaya baskın yap!


Blast Brigade vs. The Evil Legion of Dr. Cread indir - (Direkt indir)

4.767
OYUN BİLGİLERİ 13 Nisan 2022 14:58
Blast Brigade vs. The Evil Legion of Dr. Cread

Tür: Aksiyon, Macera, Oyun, Platform

Platform: PC

Boyut: 650 MB

Crack: TiNYiSO

Tarih: 13 Nisan 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?