Chasm The Rift

0Chasm The Rift indir - (Direkt indir)

Kökleri 1997’de Ukrayna’da geliştirilen Chasm: The Rift, bu dönemin en heyecan verici ve yenilikçi FPS oyunlarından biri ve şimdiye kadar yapılmış ilk Doğu Avrupa boomer shooter oyunu.

HİKAYE
Artık yalnız olmadığınızı hissederek, ateş etmeye yetecek kadar zamanınız olduğunda dönersiniz ve size acımasızca hücum eden mutasyonu öldürürsünüz.

Havada ürkütücü bir korku duygusu hissetmeye başlarsınız, ancak bunun size ait olduğunu fark ettiğinizde cildiniz sürünür… O şey neydi?

Tekrar tekrar ateş ediyorsun, daha garip canavarlarla savaşıyorsun; bir zamanlar tanıdığınız yaratıkların tüm grotesk mutasyonları.

Aniden anlaşılmaz olan netleşir. Dünya atmosferinde zaman kanalları oluştu ve bir zamanlar normal yaşam formlarını asla olmaması gereken bir şeye dönüştürdü.

Özel bir komando biriminin parçası olarak, yalnızca canavarları savuşturmak ve yok etmekle kalmamalı, aynı zamanda Dünya’yı bu ölümcül mutasyonlardan nihayet kurtarmak için zaman kanallarını da yok etmelisiniz.

OYNANIŞ
Corridors of Time’da yürek burkan bir macera ve ikonik BladeGun ile iğrenç canavarların uzuvlarını koparmanın verdiği tatmin ve yenilikçi bir hava sistemi ile birlikte, oyuncu artık 90’ların sonlarındaki bu FPS klasiğinin keyfini modernin konforuyla çıkarabilecek.

Artık tam 4K desteği, geliştirilmiş ses tasarımı, başarılar ve on iki dilde yerelleştirilmiş bilgisayarlar.

OYUN ÖZELLİKLERİ
– Kalan uzantılarla saldırmaya devam ederken bile canavarların uzuvlarını havaya uçurun

– Su, yağmur, kar, rüzgar, duman, toz, kıvılcımlar, patlamalar ve uzaktan sönmeler dahil farklı efektler

– Eşsiz Bıçak Tabancası dahil harika silahlar

– Gelişmiş grafikler tam 4K desteği ile – İyileştirilmiş ses tasarımı


Chasm The Rift indir - (Direkt indir)

3.973
OYUN BİLGİLERİ 11 Ekim 2022 01:33
Chasm The Rift

Tür: Aksiyon, FPS, Korku, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 714 MB

Crack: GOG

Tarih: 10 Ekim 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?