Common’hood

0Common’hood indir - (Direkt indir)

Common’hood, son derece özelleştirilebilir temel oluşturma araçlarına sahip bir topluluk oluşturma ve ekonomi yönetimi oyunudur. Malzeme toplayın, bir ev inşa edin, kendi yemeğinizi yetiştirin, yeni teknolojiler araştırın, yeni araçlar yaratın, yeni bir aile kurun. Topluluğunuzu kurun ve hayatta kalmaktan gelişmeye devam edin!

Son derece detaylı inşaat araçları
Yiyecek yetiştirerek, barınaklar, atölyeler ve nihayetinde yüksek teknoloji üretim tesisleri üreterek gelişen bir topluluk oluşturun. Atölyeniz, her ayrıntının elinizde olduğu benzersiz kreasyon malzemelerine erişmenizi sağlar.

Yerleşimcilerinize iyi bakın
Yerleşimcilerinizin ihtiyaçları ve özlemleri olacak. Onları yoksulluktan ve sefaletten sağlıklı bir topluluğun kilit üyeleri olmaya götürün.

Bırakın zor işleri makineler yapsın
Eşsiz otomatik teknoloji geliştirmek için çok çeşitli bina istasyonlarını kullanın. Robotlar zor işi yapmaya başladığında, oturun ve rahatlayın ve işlerin büyüdüğünü görün.

Lezzetli yemekler çiftlikte başlar
Süreçte gıda özerkliğini yeniden kazanarak, çeşitli mahsullerden kendi kendine yeten bir gıda kaynağı yetiştirin! Yiyecek maddeleri, yerleşimcilerinizi mutlu etmek için çok çeşitli yemek tariflerine erişmenizi sağlayacaktır.

Hikayesi olan terk edilmiş bir fabrika
Kaynaklar, tarih, anılar ve başarısız niyetlerle dolu terk edilmiş fabrikayı temizleyin. Her köşe size buranın neden harabeye döndüğünü biraz daha anlatıyor.


Common’hood indir - (Direkt indir)

5.484
OYUN BİLGİLERİ 10 Kasım 2022 18:43
Common’hood

Tür: Bağımsız Yapımcı, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 3.28 GB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 10 Kasım 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?