CRISIS CORE FINAL FANTASY VII REUNION

1CRISIS CORE FINAL FANTASY VII REUNION indir - (Direkt indir)

CRISIS CORE –FINAL FANTASY VII– REUNION, FINAL FANTASY VII’nin çok tutulan ön bölümünün HD yeniden düzenlenmiş versiyonudur.

Tüm grafiklerin HD olarak yeniden düzenlenmesine ek olarak, tamamen sesli diyaloglar ve yeni film müziği düzenlemeleri, sevilen bir klasiğin dinamik bir şekilde yeniden anlatılmasını sağlıyor.

CRISIS CORE –FINAL FANTASY VII– REUNION, kaderinde dünyayı kurtarmak olan çocuğun hayran olduğu, efsane kahramanları olarak tanınan erkeklerin güvendiği ve gezegenin kaderini elinde tutan kızın sevdiği genç bir savaşçı olan Zack Fair’in hikayesini anlatıyor.

Onun elleri Zack’in hayallerinin ve onu Cloud’a bağlayan mirasın hikayesi, bir HD remaster’ın sınırlarını aşan bu büyük destanda eksiksiz bir şekilde ortaya çıkıyor.

Yeni özellikler
– Tüm grafikler tamamen HD olarak yeniden düzenlendi ve oyunu en yeni konsol nesline getirdi Görsel deneyimi zenginleştiren karakterler ve arka planlar dahil olmak üzere yenilenen 3B modeller

– Çok daha akıcı bir oyun deneyimi sağlayan iyileştirilmiş savaş sistemi Hem İngilizce hem de Japonca tamamen sesli diyalog

– Orijinal besteci Takeharu Ishimoto’dan yeni düzenlenmiş bir film müziği


CRISIS CORE FINAL FANTASY VII REUNION indir - (Direkt indir)

13.480
OYUN BİLGİLERİ 13 Aralık 2022 20:40
CRISIS CORE FINAL FANTASY VII REUNION

Tür: Aksiyon, Macera, Oyun, Platform

Platform: PC

Boyut: 17.64 GB

Crack: FLT

Tarih: 13 Aralık 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?