Dark Moon Motel

0Dark Moon Motel indir - (Direkt indir)

Dark Moon Motel, hiçbir yerin ortasında köhne bir motelde geçen bir korku komedi oyunudur. Bu senin ilk gecen ve canavar patronun bir görevler listesini tamamlamak için şimdiden boynunu büküyor. Moteldeki tuhaf misafir çeşitliliği, gecelik görevlerinizi zorlaştırıyor, neredeyse sizi erkenden mezara götürüyor.

Bilgi toplayın, bulmacaları çözün, misafirlerinizin gazabından kaçının ve belki de aradığınız cevapları bulabileceğiniz motelin bodrum katına giriş hakkı kazanın. Burada çalışmaktan keyif alacağınızı umuyoruz. Çok erken kontrol etmemeye çalışın.

Korkunç Bir Felaket Hikayesi – Klasik hayatta kalma korkusuna yeni bir bakış. Çıkmaz bir işte çalışmaktan daha kötü ne olabilir? Vardiyanızın sonunu görecek kadar uzun yaşayamayacağınız bir işte çalışmak! Bu birinci şahıs macerasında metruk oteli keşfedin, karanlık odalarda gezinmek için ne kadar az sayıda hayatta kalma kaynağınız olduğunu yönetin, bulmacaları çözmek için ihtiyaç duyacağınız ipuçlarını bulun ve canavarlardan kaçının.

Şaşırtıcı Bulmacalar – Karmaşalı Bulmacalar – Dark Moon Motel’de karşılaşacağınız her bulmaca farklıdır. Belki de motelin daimi misafirleri, aliterasyonlu kafiye konusunda size yardımcı olabilir? Oldukça cılız olabilirler. Veya yolunuzu bulmak için yeterli ipucu bulmak için çevrenizi iyice keşfetmeniz gerekebilir.

İsteğe Bağlı Sonuçlar – Gece vardiyanızın sona ermesinin birkaç yolu vardır. Erken mi kontrol edeceksin? Yoksa gizli portala giden yolu mu bulacaksın… ve bir terfi mi?

Tehditkar Canavarlar – Gece boyunca benzersiz bir canavar serisi sizi bekliyor. Bazılarını tanıdık, hatta belki de rahatlatıcı bulacaksınız, ancak diğerleri çok daha az yaygın olacaktır. Patronunuza göz kulak olmayı unutmayın. Oldukça… talepkar olabilir.


Dark Moon Motel indir - (Direkt indir)

5.719
OYUN BİLGİLERİ 8 Ekim 2022 14:54
Dark Moon Motel

Tür: Hayatta Kalma Oyunları, Korku, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 7.45 GB

Crack: DOGE

Tarih: 7 Ekim 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?