Fabular Once Upon a Spacetime

2Fabular Once Upon a Spacetime indir - (Direkt indir)

Kalan son asil tehlikeli bir göreve çıkar.

Hiçlik Lordları güneşi çaldı. Kardeşlerin uzayın derinliklerinde kayboldu. Kral, sayısız kehanetle daha iyi bir geleceğin peşinden giderken yaşlandı ve zayıf düştü. Son kalan soylu olarak krallığın kaderi senin ellerinde ve tabii kılıcının ucunda.

Fabular’da, soylu şövalyelerin zırhlı uzay gemilerinde savaştığı, ortaçağların bilim kurguyla harmanlandığı bir evreni deneyimle. Nefes kesici hikâye; piksel sanatı ve kalem çizimlerinin birleşimiyle hayata geçiyor.

Serüvene atıl ve dost ve kaynak kıtlığı yaşanan, algoritmik olarak oluşturulan bu evrende çok tehlikeli bir maceraya çık. İleriye dönük planlar yap, pür dikkat ol ve bir savaşa başlamadan önce hazırlıklı olduğundan emin ol. Her hatan, yapacağın sonuncu hata olabilir.

Kılıcını kuşan, üstten bakış kamera açısıyla fizik tabanlı aksiyon dolu dövüşlerde düşmanlarınla çarpış ve onları nefes kesici düellolarda alt et.

Mağlup ettiğin düşmanlarını daha iyi ekipmanlar için yağmala, gemini oynayış tarzına uygun olarak geliştir ve dövüşlerde hayatta kal. Kaynaklarını yakından takip et, yoksa uzayda mahsur kalırsın.

Öl ve tekrar dene. Her mağlubiyetten sonra yeni lütufların kilitlerini açarak taht odasına geri dön ve sonraki denemelerinde kendine avantaj sağla. Yolculuğun boyunca saray halkını genişletirken yeni insanlarla tanış ve eski dostlarından yardım al.


Fabular Once Upon a Spacetime indir - (Direkt indir)

2.444
OYUN BİLGİLERİ 10 Kasım 2022 23:14
Fabular Once Upon a Spacetime

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Erken Erişim, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 522.07 MB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 10 Kasım 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?