Farthest Frontier

2Farthest Frontier indir - (Direkt indir)

Bilinen dünyanın sınırındaki evcilleşmemiş vahşi doğadan bir kasaba kurmak için küçük yerleşimci grubunuzu koruyun ve yönlendirin. İlerleyen şehrinizi sürdürmek için hammaddeleri toplayın, avlayın, balık tutun ve çiftlik yapın.

Elementlere ve dış tehditlere karşı hayatta kalmak için savaşırken köylülerin ticaret yapması, tüketmesi, donatması ve savaşması için hazırlanmış ürünler üretin (savaşta yer almak istemeyen oyuncular için pasifist mod mevcuttur).

Ana Özellikler
Harvest, Grow, Craft – Tahta, taş ve kilden metal cevherlerine, yabani otlara ve bala kadar 14 farklı hammaddeyi hasat edin. Yem ürünleri, balık ve av hayvanları dahil 17 çeşit yiyecek ve her biri farklı özelliklere sahip 10 yiyecek ürünü yetiştirin. Çok katmanlı bir ekonomide 32 hazırlanmış ürün ve malzeme üretin.

İnşa Et ve İlerle – Kasabanızı yeni bir yerleşim yerinden hareketli bir şehre doğru büyütürken 50 farklı bina inşa edin. Kasabanızın refahı ve cazibesi arttıkça, şehir merkeziniz ve konutunuz birden fazla bina katmanında ilerleyecektir. Verimliliği artırmak ve daha gelişmiş ürünlerin üretimini sağlamak için üretim binalarını yükseltin.

Şimdiye Kadarki En Ayrıntılı Tarım Sistemi – Eşsiz büyüme özelliklerine sahip 10 ürün arasından stratejik olarak seçim yapın ve toprak verimliliğini korumak, ısı ve don hasarını önlemek ve hastalıkların birikmesini önlemek için ürün rotasyonlarını yapılandırın. Tarlalarınızı zamanla ekin, yabani otları ve kayaları kaldırın, verimliliği artırın ve artan nüfusunuzu beslemek için maksimum mahsul üretimine ulaşmak için toprak karışımını ayarlayın.

Gelişmiş Kasaba Simülasyonu – Köylüler hayatlarını aktif olarak yaşarlar ve işlerini gerçek zamanlı olarak gerçekleştirirler. Köylülerin uzaktaki şantiyelerden şehir genelinde malları işlenmek ve malzemeye dönüştürülmek üzere taşımasını izleyin. Evlere, ticaret merkezine teslim edilen veya daha sonra kullanılmak üzere saklanan yiyecekleri ve ürünleri görün. Malların şehrinizde verimli hareketini kolaylaştırmak ve bozulmayı önlemek için yollar, taşıma vagonları geliştirin ve depolama yöntemlerini iyileştirin.

Çevresel Etkileşim – Yerel olarak bol miktarda bulunan kaynaklara dayalı olarak ekonominizi geliştirin ve sizde eksik olanı elde etmek için ticaret için ürünler üretin. Geyikleri ekin alanlarından uzak tutmak ve ayıların yiyecek deposuna baskın yapmasını engellemek için çit dikin. Yeraltı su kaynaklarının kurumasını önlemek için ağaç örtüsünü yönetin. Vahşi büyüyen şifalı bitkiler ve yem ürünleri gibi hayati doğal kaynaklar etrafında tarım için araziyi temizleme ihtiyacını dengeleyin.


Farthest Frontier indir - (Direkt indir)

24.135
OYUN BİLGİLERİ 9 Ağustos 2022 19:17
Farthest Frontier

Tür: Erken Erişim, Hayatta Kalma Oyunları, Oyun, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 1.7 GB

Crack: v0.8.0p4

Tarih: 9 Ağustos 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?