Gunvein

0Gunvein indir - (Direkt indir)

Gunvein , CAVE, Taito ve Raizing/8ing’in arcade başyapıtlarından esinlenen yoğun, dinamik bir mermi cehennemi STG’dir.

Ekran hakimiyeti hayati önem taşır – düşmanlar sizi boğmadan önce onları boğmak için kilitlerinizi ve yüklü enerji patlamalarınızı kullanın.

Agresif oyun , şutunuzu geçici olarak güçlendirmek veya yıkıcı bir ekran temizleme Bombası salmak için kullanılabilecek kaynaklarla ödüllendirilir. Yıkıcı geri besleme döngüleri oluşturmak için bunu kullanın!

Skor sadece bir sayı değildir – tahakkuk ettiğiniz puanlar , oyunun mağaza sistemi için ekstra can ve para birimi olarak size geri döner.

Özellikler
• Arcade Modu Tek bir krediyle

ne kadar ilerlediğinizi görün , en iyi puanlarınızı oyunun çevrimiçi skor tablolarına kaydedin!

tandart Mod

1 kredi temizleme veya yüksek puan istemeyenler için tatmin edici düzeyde bir meydan okuma sağlayan bir mod. Dengeli kontrol noktaları ve yeniden başlatmanın boşa gitmemesini sağlayan bir mağaza sistemi . Alıştırma modu gerekmez, oynayarak öğrenin!

Roguelike Düzenleme Modu Oyunun 5 aşamasının prosedürel olarak oluşturulmuş versiyonlarında reflekslerinizi ve karar verme yeteneğinizi test edin !

Yoğunluğu yakalamak, akıcı akışı/tempoyu yakalamak ve çeşitli el yapımı aşamalarla karşılaşmak için özenle tasarlanmıştır.

Klasik düşmanları öldürdükçe seviye atlayan zayıf bir gemiyle mi başladınız? Oyunun herhangi bir yeteneğini karıştırıp eşleştirin ve geminizin istatistiklerini beğeninize göre yükseltin.

Minimal – 3 ana gemiden biriyle tüm oyunu oynamanıza ve oyunun arcade moduna daha yakın bir şey elde etmenize olanak tanır.


Gunvein indir - (Direkt indir)

3.171
OYUN BİLGİLERİ 13 Kasım 2022 18:12
Gunvein

Tür: Aksiyon, Oyun

Platform: PC

Boyut: 361.07 MB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 11 Kasım 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?