HARVESTELLA

1HARVESTELLA indir - (Direkt indir)

HARVESTELLA, SQUARE ENIX’ten yepyeni bir yaşam simülasyonu RPG!
Kahramanımız, her mevsimin değişmesiyle gelen ve tüm yaşamı tehdit eden bir felaket olan Quietus’un zirvesinde uyanır.

Felaketlerin ve dünyanın yaratılışının ardındaki gerçeğe daha da yaklaşırken, canlı evinizi temel alarak kendi kendine yeterli bir yaşam sürün ve çeşitli tehditlerin üstesinden gelmek için müttefiklerle işbirliği yapın!

Sessizlik
Mevsimlerin değişmesiyle gelen ölüm mevsimi. Bitkiler kurur. Havayı dolduran ölüm tozu nedeniyle insanlar dışarıda dolaşamıyor bile. Ve her yıl, Quietus daha uzun ve daha uzun süre devam ediyor…

Dünya
Kiraz ağaçlarının tüm yıl boyunca çiçek açtığı Nemea Kasabası. Shatolla, hareketli bir tavernaya ev sahipliği yapan bir sahil kasabası. Dört mevsimin canlı renkleriyle göz kamaştıran Lethe Köyü. Argene’nin Kutsal Başkenti, karla kaplı. Tüm bu yerleşim yerlerine ve ilgili zindanlara seyahat etmek için dünya haritasını kullanın. Mevsimleri yöneten dört dev kristal olan Seaslights’a ulaşmak için güzel, tehlikeli yolları geçmeniz gerekecek.

Günlük hayat
Tarlalarınızda satmak veya zanaat malzemeleri olarak kullanmak için meyve, sebze ve mahsul yetiştirin. Yetiştirdiğiniz ürünü yemek pişirmede kullanırsanız, yemek, maceralarınız için can kurtarma veya geçici özellik artışları gibi son derece yararlı etkiler sağlayacaktır! Ayrıca bazı tombul cuffowl kuşlara, onurlu keçi benzeri yünlere ve evcil hayvan totokaku’ya bakmak iyi bir fikir olabilir.

Müttefikler
Shrika, yeni bir inanç biçimi arayan bir misyoner. Heine, gösterişli bir beyefendi tamircisi.
Asyl, Rüzgar şiirinin soyundan gelen insanlar. Ve gelecekten geldiğini iddia eden gizemli bir kız olan Aria. Diğerlerinin yanı sıra bu karakterler de dahil olmak üzere müttefiklerinizle işbirliği yapın ve bazen onlarla çatışın. Endişeleriyle ve yaşam tarzlarıyla yüzleşerek daha derin bir karşılıklı anlayışa ulaşın.


HARVESTELLA indir - (Direkt indir)

6.979
OYUN BİLGİLERİ 4 Kasım 2022 20:14
HARVESTELLA

Tür: Açık Dünya Oyunları, Aksiyon, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 10.4 GB

Crack: P2P

Tarih: 4 Kasım 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?