Horse Club Adventures 2 Hazelwood Stories

1Horse Club Adventures 2 Hazelwood Stories indir - (Direkt indir)

Birlikte daha fazla maceraya hazır mısınız?

Lakeside’da sonbahar geldi ve Horse Club™ sizi bekliyor! Hannah, Lisa, Sarah ve Sofia arkadaşlarınızla birlikte ata binin ve size küçük Hazelwood kasabasını göstermelerine izin verin.

En güzel fotoğraflar orada bir yarışma için aranıyor – en iyi fotoğraf motiflerini birlikte ve atlarınızda mı bulacaksınız?

O kadar kolay değil, ama neyse ki size yardım eden birçok arkadaşınızla tanışıyorsunuz ve daha sonra onlarla çok çeşitli hikayeler oynayabilirsiniz: binicilik ahırlarında yardım etmek, kuşların fotoğraflarını çekmek, gizli hazineleri bulmak – bunların dışında. Heyecan verici ana hikaye, farklı deneyimler de sizi bekliyor.

Yüksek puanınızı yükseltmeye çalışırken zarif dresajda, tozlu Batı binicilik alanlarında, hızlı tempolu engelli parkur yarışlarında, inatçı hayvan gütmede veya “Pop & Gallop”ta becerinizi gösterin!

Açık, sevgiyle tasarlanmış dünyada gezintinin tadını çıkarın: Hazelwood, güneşli kumsallar, sonbahar ormanları ve karanlık bataklıklar, karla kaplı dağlara kadar.

Atınıza özen gösterin: beslemek, yıkamak, toynakları kazımak veya sadece sevgi dolu bir sarılmak – arkadaşlığınız ve yetenekleriniz sürekli olarak gelişecektir.

Kendinizi ve atınızı sizi memnun edecek şekilde tasarlayın: Kilidi açılabilen yüzden fazla giysi ve kişiselleştirme ile kendinize ait bir stil bulabilirsiniz.

Tamamen İngilizce dublajlı metinler ve Winifred Phillips tarafından orijinal bir film müziği dahil.


Horse Club Adventures 2 Hazelwood Stories indir - (Direkt indir)

2.236
OYUN BİLGİLERİ 4 Kasım 2022 13:14
Horse Club Adventures 2 Hazelwood Stories

Tür: Açık Dünya Oyunları, Macera, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 1.52 GB

Crack: CHRONOS

Tarih: 27 Ekim 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?