HYPER DEMON

0HYPER DEMON indir - (Direkt indir)

HYPER DEMON benzeri olmayan bir FPS’dir..

Bir şimşek incisidir. Gelecekten bir rüya. bir damla zehir. bir kuğu şarkısı. İblisleri ne kadar hızlı öldürürseniz, oyun o kadar zorlaşır ve puanınız o kadar yüksek olur.

Bir son var seni görecek mi?

Derin ve muhteşem kombinasyonlar için çok sayıda silah ve yetenek açan minimal kontrollerde ustalaşın.

Vuruşunuzu güçlendirmek ve hızlı olmak için mücevherleri toplayın veya lazer saldırılarını şarj etmek ve ustaca felaket süper hareketleri serbest bırakmak için onları yakalayın.

Çığır açan küresel projeksiyon, oyuncuya ekranın merkezini geleneksel bir doğrusal perspektif gibi sıkıştırmadan ve küçültmeden geniş çevresel görüş sağlar ve 180 dereceye kadar görüş alanlarına izin verir.

Eşsiz bir kırmızı holografik “arka görüş” kaplaması, oyuncuya tehditlere karşı 360 derecelik tam bir duyusal farkındalık sağlar.

Herhangi bir koşu için Tekrarları izleyin, doğrudan oyundan klipleri kaydedin ve Discord, Twitter ve daha fazlasında sorunsuz bir şekilde çalışan gömülü video bağlantılarıyla paylaşın.

Video oyunları bağımlılık yapabilir – Lütfen nefes almayı, su içmeyi, mola vermeyi, hareket etmeyi, dışarı çıkmayı, sevdiklerinizle vakit geçirmeyi unutmayın.


HYPER DEMON indir - (Direkt indir)

4.747
OYUN BİLGİLERİ 20 Eylül 2022 16:00
HYPER DEMON

Tür: Aksiyon, FPS, Oyun

Platform: PC

Boyut: 252.2 MB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 19 Eylül 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?