Indoorlands

1Indoorlands indir - (Direkt indir)

Kendi kapalı eğlence parkınıza hoş geldiniz
Kendi kapalı eğlence parkınızı kurun, yönetin ve kendi kendinize bile kontrol edebileceğiniz ayrı ayrı tasarlanmış salonlar, bardak altlıkları ve oyuncaklarla ziyaretçilerinizi ikna edin.

Ziyaretçilerinizin ihtiyaçlarını aşmayı başarabilecek misiniz? Patron sizsiniz: Bırakın yaratıcılığınızı özgür bırakın ve misafirlerinizi tamamen başka bir dünyaya çeken kendi özelleştirilmiş parkınızı yönetin.

Her zaman kendi benzersiz sürüşünüzü yaratmak ve sonra onu kontrol etmek mi istediniz? Yeni “Sürüşünüzü Oluşturun” moduyla bu artık mümkün.

Çeşitli bileşenler arasından seçim yapın ve kendi düz sürüşünüzü yaratın. Ardından yaratıcılığınızı atölyemizde dünyanın dört bir yanındaki diğer oyuncularla paylaşın.

En son güncellemeyle, ayrı tren raylarıyla kendi devasa rollercoaster salonlarınızı bile oluşturabilirsiniz.

Hayalinizdeki eğlence parkını inşa edin
Kendi parkınızı inşa edin, genişletin ve yönetin. Meydan okumayı üstlenin ve farklı türdeki salonların, arabaların, dekorasyonların, mağazaların ve ziyaretçi türlerinin aşamalı olarak kilidini açın.

Binalarınızı yükseltin, bireysel avantajlar seçin ve fiyat/kaliteyi ayarlayın, böylece misafirlerinizi nihai olarak memnun edin.

Çeşitli temalar arasından seçim yapabilir ve bunları özgürce birleştirebilirsiniz – yaratıcılığınızın sınırı yoktur. Parkınızı parça parça tasarlayın: Indoorlands 1000’den fazla dekorasyon objesi ile sizi bir tasarımcı yapar!

Eşsiz düzlükleri kontrol edin ve sürün
Indoorlands’de sürüşleriniz ilgi odağıdır. Sadece onları kontrol edip ayrı ayrı boyamakla kalmaz, aynı zamanda kendi sürüş programlarınızı kaydedebilirsiniz.

Farklı sürüş programlarınızdan seçim yapın ve otomatik olarak oynamalarına izin verin.


Indoorlands indir - (Direkt indir)

9.169
OYUN BİLGİLERİ 16 Ekim 2022 16:15
Indoorlands

Tür: Basit Eğlence, Oyun, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 633.25 MB

Crack: SSE

Tarih: 14 Ekim 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?