Land of the Vikings

4Land of the Vikings indir - (Direkt indir)

Ağaçları doğrayın, ekinleri ekin ve büyütün, vahşi yaşamı avlayın, çevredeki denizlerden ve fiyortlardan maden cevheri ve balıklar avlayın.

Kış aylarından daha uzun süre dayanabilmenizi sağlamak ve yerleşim mevsiminizi mevsime göre genişletmek için erzaklardan vikinglere kadar kaynaklarınızı dikkatli bir şekilde yönetin.

Köylülerinizin her biri kendi başına bir karakterdir. 20’den fazla özelliğe sahip köylüleriniz, güçlü yapılı güçlü adamlar ve kadınlar veya gümüş dilli tiyatrocular olabilir.

Çalışanlarınızı bir göreve atarken becerilere ve yeteneklere dikkat edin. Tüm Vikingler birbirine benzemez ve her işte eşit derecede iyi değildirler!

Büyüdükçe daha fazla Viking, yerleşiminize katılmak isteyecektir. Onları karşılamayı veya geri çevirmeyi seçebilirsiniz.

Zamanla Vikingleriniz yeni aileler kuracak ve yeni nesiller doğuracak, soylarını genişletecek ve köyünüzü güçlendirecek.

Bu topraklar, depremlerden göklerden ateş başlatan yıldırımlara kadar yerleşiminize birçok zorluk getirecek. Bir araya gelin ve bu felaketlere elinizden geldiğince dayanın.

Mevsimler, olaylar ve felaketler gibi kendi zorluklarını da beraberinde getirir.

Fırtınalara ve kar fırtınalarına ya da sadece kış mevsiminin uzun ölümcül soğuğuna hazır olun. Vikinglerinizi sıcak tutmak ve beslemek için yakacak odun ve yiyecek depoları hazırlayın!

Komşularınız mal ve altın için mükemmel bir kaynaktır. Bir Ticaret Rıhtımı inşa ettiğinizde, gemiler çeşitli kargolarla sizi ziyaret edecek.

Ayrıca, gemiyi mürettebata yetecek kadar köylünüz ve mürettebatı beslemek için yeterli biraya sahip olduğunuz sürece kendi ticaret misyonlarınızı da gönderebilirsiniz!

Ama her iyi Kont, gücün zafere giden en iyi yol olduğunu bilir.

Altınlarını ve gümüşlerini yağmalamak ve Şöhret puanları kazanmak için yabancı köylere baskın yapın. Zaferinizi garantilemek için Vikinglerinizi eğitin ve güçlendirin.


Land of the Vikings indir - (Direkt indir)

20.375
OYUN BİLGİLERİ 8 Kasım 2022 22:46
Land of the Vikings

Tür: Erken Erişim, Hayatta Kalma Oyunları, Oyun, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 3.08 GB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 8 Kasım 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?