Last Stop

3Last Stop indir - (Direkt indir)

Gizli yaşamlar, bizi saran bağlar ve günlük hayatta ortaya çıkabilecek büyülü anlar hakkında bir video oyunu.

Last Stop, günümüz Londra’sında geçen tek oyunculu bir üçüncü şahıs macerası.

Ödüllü oyun Virginia’nın ardındaki yaratıcı ekip Variable State tarafından yazılıp geliştirilen Last Stop’ta, üç ana karakteri oynuyoruz ve birbirine bağlı üç ayrı hikâyeyi keşfediyoruz.

– Donna, aşırı koruyucu ablası ve boğucu aile yaşantısı yüzünden kendini kapana kısılmış hisseden aklı havada bir liseli. Evinden soğuyan Donna sıkı dostları Becky ve Vivek ile bir ergenlik macerasına atılıyor ama amatör dedektiflik eğlencesinin tadı aniden kaçınca üçlü kendini bir adam kaçırma belasının içinde buluyor.

– John, işi ömrünü tüketen orta yaşlı bekâr bir baba. Tek ebeveyn olma baskısı ve gırtlağa kadar borç altında ezilen John, yirmili yaşlarında bekârlık sultanlık havasında yaşayan komşusu Jack’in kolay ve özgür hayatını kıskanıyor. İkili, hiç hesapta yokken kinci bir yabancının hışmına uğruyor ve lanetli bir eşya yüzünden hayatları sonsuza dek değişme tehlikesine düşüyor.

– Meena, heyecanlı işinden aldığı hazzı aile yaşantısında bulamayan, hırstan gözü dönmüş bir profesyonel. Ne oldum delisi genç bir meslektaşıyla hayati önemde bir terfi için kıyasıya yarışırken, iş yerinin temelleri altında kadim bir şey kıpırdanmaya başlıyor.

Last Stop, BAFTA ödüllü sanatçı Lyndon Holland tarafından bestelenen ve Prag Filarmoni Orkestrası tarafından icra edilen orijinal oyun müziğiyle öne çıkıyor.

Birbirinden özgün 3 karakterin rolüne bürün. Konuşmalarına yön verecek seçimler yap. Onların yerine geç ve yollarının nereye çıkacağını keşfet.


Last Stop indir - (Direkt indir)

14.211
OYUN BİLGİLERİ 27 Kasım 2022 13:35
Last Stop

Tür: Bağımsız Yapımcı, Macera, Oyun, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 3.3 GB

Crack: REPACK

Tarih: 22 Temmuz 2021

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?