Letina’s Odyssey

0Letina’s Odyssey indir - (Direkt indir)

Arclight kraliyet ailesinden kadınlar genellikle kiliseye katılır, ancak Letina’ya katılmaz.

Geleneklerden kaçındı ve halkına mümkün olduğunca doğrudan yardım etmek için bir şövalye olarak eğitim almaya karar verdi.

Bütün bir şövalye bölüğü ona eşlik ettiği için ilk görevi oldukça basit görünüyor, ancak ayrıldıklarında işler daha da kötüleşiyor.

Onların yokluğunda çok güzel bir iş çıkarıyor, ama dünya ona komplo kurar gibi göründüğünde ne yapabilir?

Ani bir mağara, onu, Mt. Mevcut tek yol, giderek daha tehlikeli hale gelen sayısız kattan geçiyor. Hem onun hem de köylülerin iyiliği için bir çıkış bulunmalı…

Letina, eğitimli bir Arclight şövalyesidir, ancak saha tecrübesi eksikliği onu çoğu öğrenci kadar yeşil yapar.

Noble Dağı’ndaki mağara sistemini keşfedecek, yol boyunca değerli hazineler bulacak ve her katta yaşayan birçok yaratıkla savaşacaksınız…

Dağda yaşayan, kısayolların kilidini açan, gizli geçitleri bulan ve Mt. Noble’ın antik koridorlarının gizemlerini ortaya çıkaran ruhların yardımıyla güçlenin.

Neyse ki, tamamen kendi başına değilsin. Bütün bir köy aynı mağara tarafından yeraltında mahsur kaldı ve yiyecek stokları azalmadan önce çıkış yollarını bulmak için en az sizin kadar hevesliler.

Anket ekibine katılın ve görevleri tamamlayarak ve tehlikede olan herkesi kurtararak güvenlerini kazanın. Sizi faydalı eşyalarla ödüllendirerek yardımcı olacaklar ve hatta zamanı geldiğinde arkanızı kollayacaklar.


Letina’s Odyssey indir - (Direkt indir)

2.323
OYUN BİLGİLERİ 18 Eylül 2022 13:35
Letina’s Odyssey

Tür: Bağımsız Yapımcı, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 316.08 MB

Crack: GOG

Tarih: 17 Eylül 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?