Nobody The Turnaround

0Nobody The Turnaround indir - (Direkt indir)

Dünyada tek bir kahramanlık vardır: Dünyayı olduğu gibi görmek ve onu sevmek.
— Romain Rolland

Hiçkimse – Geri Dönüş, şu anki gerçekliğimize benzer paralel bir dünyada geçiyor. Hikaye modern bir metropolde geçiyor ama bildiğiniz beton ormanda değil. Daha çok çalılıklarla ilgili, gerçek hayatın gerçekleştiği çok daha az çekici mahalleler.

“Siz” bu dünyadaki sıradan “Hiçkimselerden” birisiniz. Seçkin bir aile geçmişiniz, seçkin bir eğitiminiz veya hayatta bir kez karşılaşabileceğiniz iş fırsatlarınız yok. Ancak, sıkı çalışma ve kararlılıkla, sonunda dertlerinizden kurtulabilir ve bu gerçekçi toplumda yolunuzu açabilirsiniz.

Oyun özellikleri
İkna Edici Bir Yaşam Simülatörü
Sağlık ve Duygular, Hiçkimse gibi olası fiziksel durumunuzun sistematik olarak yeniden oluşturulmasıyla – Dönüş, bir kişinin çalışma ve yaşam koşullarını doğru bir şekilde temsil etmeyi amaçlar. Hayattaki çeşitli beklenmedik tesadüfi olaylar nedeniyle yaralanabilir, hastalanabilir veya kendinizi kötü hissedebilirsiniz. Her şeyi dengelemek ve çabalamak sizin için önemli.

Çok Çalışın ve Başarı İçin Gayret Edin
İlk temel işlerden özel eğitim gerektiren vasıflı işçiliğe kadar burada, Hiçkimse – The Turnaround’ta her türlü mesleği deneyimleyebilirsiniz. Duvar örerek, broşür dağıtarak veya posta teslimi yaparak başlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken çok çalışmak, kariyer yolunuzu oluşturmak ve sonunda hayalinizdeki işi güvence altına almak.

Gerçek Hayat ve Gündelik Eğlence
Basketbol sahasında bayanlarla grup dansı yapabilir, sokak köşesindeki yaşlı adamla Çin satrancı oynayabilir, internet kafede oyunlar oynayabilir veya kitapçıda kendinizi kaybedebilirsiniz. Sıkı çalışmanın yanı sıra, ruh halinizi iyileştirmek ve koşullarınızı ayarlamak için eğlencelerinizi sorumlu bir şekilde düzenlemeniz gerekir.


Nobody The Turnaround indir - (Direkt indir)

18.538
OYUN BİLGİLERİ 18 Kasım 2022 12:11
Nobody The Turnaround

Tür: Açık Dünya Oyunları, Erken Erişim, Hayatta Kalma Oyunları, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 8.33 GB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 17 Kasım 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?