Nomad Survival

0Nomad Survival indir - (Direkt indir)

Nomad Survival, istatistiklerinizi yükseltirken her koşuda oynadıkça daha da güçlenmeyi bekleyebileceğiniz, otomatik saldırı yapan, dalga temizleme, zamana dayalı bir Roguelite oyunudur.

Oyun, sizi yenmek için her açıdan gelen düşman dalgalarını içerir ve her dakika ne tür düşmanların gelebileceğini ve nasıl davrandıklarını tahmin edilebilir bir şekilde değiştirir.

Seviye atlamak için yeterli deneyim kazandığınızda, düşmanlarınızı yenmek için kullanabileceğiniz yetenekleri otomatik olarak kullanarak, yeni yetenekler edinerek (veya eskilerini seviyelendirerek) Karakterinizin hareketini kontrol edersiniz.

İstediğiniz kadar çok yeteneğe sahip olabilirsiniz, her pasif olmayan yetenek, 5. ve 10. seviyelerde bonus etkiler verir (10, bir yeteneğin olabileceği maksimum seviyedir).

Her KarakterHer Karakterin başlattığı ve kendilerine özel doğuştan gelen özel yetenek olan Silah Becerileri aracılığıyla farklı bir oyun tarzına sahiptir ve Silah Beceri Evrimleri adı verilen dallanma yollarıyla daha da özelleştirilebilir.

Karakterlere daha sonra oyunun oynanış şeklini daha da değiştiren bir Miras verilebilir .

Örneğin Göçebe Mirası , oyuncuya seviye atlamada ek bir yeniden kayıt sunarken, Poxbringer Mirası bunun yerine tüm hasarınızı zamanla hasara dönüştürür.


Nomad Survival indir - (Direkt indir)

1.428
OYUN BİLGİLERİ 10 Ekim 2022 17:11
Nomad Survival

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Oyun

Platform: PC

Boyut: 93.5 MB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 9 Ekim 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?