Potionomics

0Potionomics indir - (Direkt indir)

Amcasının zamansız ölümünden sonra, Sylvia adında beş parasız bir cadı, kendini iksir sahibi rolüne itilirken bulur.

Amcasının mirasını sürdürmek ve iksir dükkanını ayakta tutmak ona kalmış. Neyse ki, yalnız gitmesi gerekmeyecek.

Bazı yeni arkadaşlarının yardımıyla Sylvia, müzakere becerilerini geliştirmeli, en kurnaz rakiplerinden daha fazla satmalı ve mağazasını Rafta’daki bir numaralı iksir yeri haline getirmelidir. Her şey Potionomik’in daha ince noktalarında ustalaşmakla ilgili!

Ana Özellikler
Her jeton önemli olduğunda Çark ve Anlaşma
Müzakereleri gergin olabilir, ancak kartlarınızı doğru oynayarak Sylvia’nın stresini kolaylıkla yönetebilirsiniz. Daha da gelişmiş müzakere taktikleri öğrenmek için Rafta’da maceracılar ve diğer dükkan sahipleri ile arkadaşlıklar geliştirin.

Başarının Tarifi En
seçici müşterilerinizi memnun etmek için tadı ve aromayı mükemmelleştirerek temel iksirleri bile olağanüstü hale getirmek için en iyi malzemeleri seçin. Ancak dikkatli olun, dikkatli olmazsanız oldukça iğrenç sonuçlar elde edeceksiniz!

Fantastik Dostlar ve Düşmanlar
Dünyanın en güçlü sihirlerinden bazılarına ev sahipliği yapan Rafta, her biri maceralarında bir adım önde olmak isteyen büyük RPG kişilikleriyle doludur. Kendi iksir oyununuzun seviyesini yükseltmenize yardımcı olmaları için onlarla arkadaş olun ve onları işe alın, ancak herkesin arkadaş canlısı olmasını beklemeyin…

Sizin Mağazanız, Sizin Kurallarınız
Kişiselleştirilebilir dekor ile mağazanızı gerçekten popüler hale getirin. Stil puanları tek avantaj değildir; Dükkânınızı doğru bir şekilde dekore etmek fiyatlarınızı iyileştirebilir, daha kaliteli iksirler yapabilir ve daha fazlasını yapabilir!


Potionomics indir - (Direkt indir)

6.102
OYUN BİLGİLERİ 18 Ekim 2022 12:30
Potionomics

Tür: Bağımsız Yapımcı, Oyun, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 4.18 GB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 17 Ekim 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?