Priest Simulator

0Priest Simulator indir - (Direkt indir)

Priest Simulator, sizi modern Polonya’nın fantastik dünyasıyla tanıştıracak tamamen berbat bir hikayeye sahip bir aksiyon maketidir. Kendinizi değneğini geri alıp Cehenneme dönmek isteyen bir vampir rahibin cübbesine koyun. Bu amaçla, Şatanist ordularla savaşmalı, güçlenmeli, kiliseyi yenilemeli ve ihtişam toplamalısınız.

İlahi silahlar emrinizde
8 eşsiz silahtan oluşan ilahi cephaneliğinizi kullanın. İki elin var. Bu aynı anda iki silah demek! Seçtiğiniz bir kombinasyonu kullanarak San de Ville’i şatanistlerden ve Cehennem elçilerinden koruyun. Yükseltmeler yapmak ve bunları oyun tarzınıza uyarlamak için siyah metal kullanın.

Kiliseyi yenilemek
Kilise darmadağın. Hristiyanlar için haftalık buluşma noktasından çok çöplük gibi. Kilise restorasyon planları satın alın, tapınağı yenilemek için modern teknolojiyi kullanın, inanç seviyesini artırın ve günah çıkarma ve vaazlar gibi yeni cazibe merkezlerinin kilidini açın.

Köylüleri lanetten
kurtarın Şatanistler San de Ville’de karşılaşacağınız en büyük kötülük değil. Papaz köylülere şeytani güçlerle dolu bazı totemler sattı. Mülkiyetler patlak verdi ve köylüleri kurtarmak senin sorumluluğun. Şeytan çıkarma ayini yapmak ve meslektaşınızın geride bıraktığı pisliği çözmek oldukça aşağılayıcı. Kendinizi evinizde hissedin.

Heavy Duty’i de denemeyi unutmayın. Tam oyunun sakladığı tek bir noktayı deneyimleyin ve hayatınızın en çılgın yolculuğu için kendinizi hazırlayın.


Priest Simulator indir - (Direkt indir)

9.100
OYUN BİLGİLERİ 6 Ekim 2022 23:18
Priest Simulator

Tür: Aksiyon, Erken Erişim, FPS, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 8.90 GB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 6 Ekim 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?