Richman 11

0Richman 11 indir - (Direkt indir)

Richman 11, seçim için çoklu denetleyici, çevrimiçi ve çevrimdışı modları destekler.

Oyuncular serbest oyun veya meydan okuma oyunu oluşturabilir, tüm parametreler de oyuncuların zihinlerine göre ayarlanabilir.

Oyunda oyuncular zar atar ve harita üzerinde hareket edebilecekleri adımları belirler, mülklere yatırım yaparak, hisse senedi satın alarak veya kart kullanarak para kazanır, oyun bittiğinde, kırılmayan veya en çok sahibi olan tek oyuncu. finans oyunu kazanır.

Bu serideki klasik moddur, tüm oyuncular başlangıçta aynı nakit paraya, depozitoya ve kartlara sahiptir ve bunların tümü serbestçe ayarlanabilir, oyuncular bile belirleyebilir, fiyat artış günleri, oyun süresi, oyuncu numarası, grup istedikleri kadar oyun vb.

Oyuna Meydan Oku
Bu yeni bir oyun modudur. Oyuncular, ev sahiplerinin zorluklarıyla karşı karşıya. 3 zorluk vardır: her ev sahibi için kolay, normal ve seçmesi zor.

Oyuncuların, özel başarılarını elde etmek için, yetenek eksikliği, ilk nakit ve mülk ile koşullarda farklı seviyelerde kazanmaları gerekir.

Klasik Haritalar
Franchise 1989’da halk tarafından biliniyordu, klasik haritalar küçük ve büyük mülkleri, bankaları, lotoları, dükkanları, haberleri ve sihirli evi birbirine bağlamak için karolar kullanarak meşaleyi öncekilerden alıyor.

Küçük mülklere yatırım yapmak, kar elde etmenin ana yoludur. Bunun dışında oyuncuların diğer oyuncuları ve tanrıların hareketleri gibi NPC’leri tutması ve gözetlemesi gerekiyor.

Gelirlerini artırmak ve acil durumlarla yüzleşmek veya rakibin planlarını sabote etmek için büyük mülkleri, kartları, bankaları ve sihirli evi kullanmak.


Richman 11 indir - (Direkt indir)

2.398
OYUN BİLGİLERİ 21 Ekim 2022 12:37
Richman 11

Tür: Basit Eğlence, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 2.31 GB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 20 Ekim 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?