RimWorld Biotech

1RimWorld Biotech indir - (Direkt indir)

Biotech ile kolonistler (ve yabancılar) hamile kalabilir ve doğum yapabilir. Hamilelik doğal olarak veya teknolojik yollarla başlayabilir ve çeşitli yöntemlerle kontrol edilebilir.

Bebekler neşe getirir, ama aynı zamanda zorluklar da getirir. Bebek kollarında cıvıldayıp kıkırdadığında sömürgecilerin kalpleri eriyecek.

Ancak bir bebeği mutlu, sağlıklı ve sevilen tutmak için çaba gerekir – her zaman ılık süt, rahat bir beşik, taşan oyuncak sandıkları ve nazik bakıcıların olduğu rahat pastel bir çocuk odasında onlar için güvenli bir sığınak yaratın.

Hızlı büyürler (özellikle büyüme teknesi kullanırsanız) – yakında çocuğunuz yürüyecek, konuşacak ve başı belaya girecek.

Sınıfta bilgiyi özümseyecekler ve çalışmalarını izlemek için yetişkinlerle birlikte etiketlenecekler.

Çocuklar sanatla eğlenmenin, doğayı keşfetmenin, teknolojiyle oynamanın ve daha pek çok şey yapmanın birçok yolunu bulur.

Onlara dersler verin ve hayatta kalmayı, yemek yapmayı, arkadaş edinmeyi, sanat yaratmayı, inşa etmeyi, zanaat yapmayı, avlanmayı ve dövüşmeyi öğrenecekler. Büyüyüp hata yapmalarını, sevdiklerini kaybetmelerini ve zorluklardan sağ çıkmalarını izleyin.

Zengin bir çocukluk, yetenekli bir yetişkin yapar. Birkaç yılda bir, bir çocuğun hangi özellikleri ve tutkuları geliştireceğini siz seçersiniz.

Bir çocuk ne kadar iyi yetiştirilirse, daha akıllı bir eğitim ve daha fazla dikkatle, o kadar çok seçeneğiniz olur ve mutlu ve yetenekli bir yetişkin olma şansları o kadar iyi olur.

Bazı koloniler, bir çocuğa en iyi eğitimi vermek için her şeyi feda ederken, diğerleri ucuz işçileri ve askerleri dışarı pompalamak için büyüme fıçılarını kullanacak. Seçim size kalmış.

Ana oyun ve tüm ekpaketler dahildir direk oynayabilirsiniz.


RimWorld Biotech indir - (Direkt indir)

5.969
OYUN BİLGİLERİ 22 Ekim 2022 15:58
RimWorld Biotech

Tür: Bağımsız Yapımcı, Ek Paketler, Oyun, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 303.2 MB

Crack: v1.4.3523 (ALL DLC)

Tarih: 21 Ekim 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?