Rivalia Dungeon Raiders

0Rivalia Dungeon Raiders indir - (Direkt indir)

Hiç uyandığınızda 3 tuhaf insanla birlikte bir uzay-zaman döngüsünde sıkışıp kaldığınızı hayal ettiniz mi? Eminim etmişsinizdir.

Kılıcınızı bileyin, sadağınızı doldurun, bir mana iksiri için ve hazır olun çünkü Rivalia Kalesi’nin kontrolünü ele geçiren kötü soytarıyı ve onun korkunç canavarlardan oluşan maiyetini yenmek istiyorsanız buna ihtiyacınız olacak.

4 ANA KARAKTER, 1 KÖTÜ
Bu komik Roguelite macera ve tek oyunculu ARPG’de, Rivalia’nın lanetini sona erdirmek ve krallığı normale döndürmek için 4 ana karakteri kontrol edeceksiniz.

Bunlardan birinin kontrolünü ele alacaksınız, istediğiniz zaman karakter değiştirebileceksiniz. Ancak yalnız savaşmayacaksınız, müttefikleriniz destansı gerçek zamanlı savaşlarda sizinle yan yana savaşacak!

Ashelin
Siz de öfkelenmeyi tercih edenlerden misiniz? Ashelin sizi hayal kırıklığına uğratmayacak. İçinizdeki şeytanı serbest bırakın ve güçlü darbeler ve ruhlarını emmenizi sağlayacak şeytani güçlerle düşmanlarınız arasında kaos yaratın.

Halmor
Hız ve el becerisi mi arıyorsunuz? Halmor’u aramaktan çekinmeyin. Çevik yakın dövüşün en iyi özelliklerini menzilli dövüşün güvenliğiyle birleştirin ve düşmanları müthiş hızınızla arkadan bozguna uğratın.

Yhorm
Kendinizi düşmanlarla çevrili görmek ve sizi hareket ettiremedikleri için onlara gülmek mi istiyorsunuz? Yhorm doğru seçim. Bu devin sertliğinden yararlanın ve müttefiklerinizi korumak için etrafınızdaki düşmanlarla alay edin.

Evanya
Sakin davranıp kirli işleri müttefiklerinizin yapmasına izin vermeyi mi tercih edersiniz? Evanya sizin seçiminiz. Elementlerin gücü sayesinde, amacınız müttefiklerinize şifa, kalkan ve düşmanlarınıza değişen durumlar yaratarak yardım etmek olacak.

Ciceron
Peki harika bir hikaye, onu başlatacak çılgın bir kötü adam olmadan nasıl olurdu? Evanya’ya göre o bir soytarıdan başka bir şey değil. Ashelin içinse avlanması gereken bir iblis. Ama herkes için, Rivalia’yı normale döndürmek için ana hedef haline geldi.


Rivalia Dungeon Raiders indir - (Direkt indir)

2.066
OYUN BİLGİLERİ 6 Ekim 2022 19:56
Rivalia Dungeon Raiders

Tür: Aksiyon, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 2.54 GB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 5 Ekim 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?