River City Girls 2

0River City Girls 2 indir - (Direkt indir)

River City Girls, 2. tur için hazır! Eski bir rakibin intikam için geri dönmesiyle birlikte Misako, Kyoko, Kunio ve Riki, ekibe yeni katılan Marian ve Provie ile birlikte yeni yeteneklerin, düşmanların, müttefiklerin ve daha fazlasının yer aldığı yepyeni bir beat-’em-up macerası için sokağa çıkıyor!

Yerel veya çevrimiçi eşli oyun için takım kur, ardından yepyeni gard düşüren saldırılar, havaya fırlatma komboları, elementsel durum etkileri ve diğer pataklama teknikleri ile serserilere dayak at!

Yeni hamleler kazanmak için seviye atla, 40’tan fazla mağazada öğe ve aksesuar satın al ve ilerlemene yardımcı olmaları için yenilmiş rakipleri ve kiralık haydutları al!

Hiç olmadığı kadar büyük hâle gelen River City, keşfedilecek daha fazla bölge, yok edilecek daha fazla nesne ve bir gündüz-gece döngüsü sunuyor!

Lineer olmayan oynanış, karakterlere özel seslendirmeler ve Megan McDuffee’den yeni bir destansı oyun müziği ile River City Girls 2’de düşmanları kusturana kadar kavgaya devam edeceksin.

Önemli Özellikler:
• Her biri kendi dövüş tarzına ve yükseltilebilir hamle setlerine sahip olan altı oynanabilir karakter!

• Geliştirilmiş savaş: Gard düşürme saldırıları, havaya fırlatma komboları, elementsel saldırılar ve daha fazlası!

• River City hiç olmadığı kadar büyük! Birden çok yolun ve gizli bölgelerin olduğu yeni konumlar!

• Tek başına veya yerel ya da çevrimiçi olarak bir arkadaşınla takım kur

• Yeni “kiralık haydutlar” savaşta sana yardım ediyor! Aynı anda iki yardımcın olabilir!

• Tanışabileceğin, etkileşime geçebileceğin ve yüzlerini yumruklayabileceğin bir sürü NPC (bunların arasında sürpriz isimler de var)!

• Müthiş anime girişi, çizgi roman ara sahneleri, İngilizce ve Japonca seslendirme ve RCG1’in bestecisi Megan McDuffee tarafından yapılan muhteşem bir oyun müziği!


River City Girls 2 indir - (Direkt indir)

5.557
OYUN BİLGİLERİ 15 Aralık 2022 13:05
River City Girls 2

Tür: Açık Dünya Oyunları, Aksiyon, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 3.90 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 15 Aralık 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?