Shovel Knight Dig

0Shovel Knight Dig indir - (Direkt indir)

Matkap Şövalyesi ve onun alçak kazı ekibi, Kürek Şövalyesi’nin barışçıl kamp alanına saldırmış ve bütün ganimetleri çalmıştır. Bunun üzerine kahramanımız sadık Kürek Kılıcını da yanına alarak peşlerinden tünel kazmaya başlar!

Yeni dost ve düşman karakterlerle tanış, birbirinden tuhaf mekânlara uğra ve tüm diyarın yerle bir olmasını önlemeye çalışacağın bir göreve atıl! Kürek Şövalyesi’nin yepyeni macerası Shovel Knight Dig ile zıplaya zıplaya, kese kese, kaza kaza, gizemlerle dolu derinlikleri keşfet!

Özellikler:

Kürek Şövalyesi’nin yepyeni hikâyesi için yepyeni bir sunum! Matkap Şövalyesi ve onun alçak kazı ekibi, Kürek Şövalyesi’nin barışçıl kamp alanına saldırmış ve bütün ganimetleri çalmıştır.

Bunun üzerine kahramanımız sadık Kürek Kılıcını da yanına alarak peşlerinden tünel kazmaya başlar!

Görkemli, yüksek renk piksel grafiklere ve seslere sahip ilk Shovel Knight macerası. Akıcı animasyonlar, ölçekleme, rotasyon ve paralaks ile birlikte şimdiye kadarki en güzel gözüken Shovel Knight dünyası!
Her macera birbirinden farklı! Shovel Knight Dig bölümleri titizlikle yaratıldı ve tescilli bölüm üretim teknikleriyle bir araya getirilerek sınırsız tekrar oynanabilirlik elde edildi.

Zıpla, kes ve yepyeni bir yöne doğru kaz: Aşağı! Kürek İnişi hareketinin gücünü arkana al ve yepyeni hızlı kürek mekanikleriyle devasa toprak şeritleri boyunca kazı yap.

Yeryüzünün derinliklerine indikçe güç ve servet kazan. Tarif edilemez zenginlikleri ortaya çıkar ve kürek ekipmanın için kalıcı eşyalar ve geliştirmeler açarak Kürek Şövalyesi’ni güçlendir.

Her yer yeni şövalyelerle, yeni karakterlerle ve yeni düşmanlarla dolu ama korkma! Shovel Knight’ın tanıdık hikâye anlatımı, mizahı ve hatta birkaç tanıdık yüz Shovel Knight Dig’de seni
bekliyor.

Olağanüstü virtüöz Jake Kaufman’dan yeni bir tarza sahip, kalp atışlarınızı hızlandıracak nefis müzikler!

Yacht Club Games ile piksel ustası Nitrome arasındaki ilk işbirliği!


Shovel Knight Dig indir - (Direkt indir)

3.041
OYUN BİLGİLERİ 24 Eylül 2022 00:48
Shovel Knight Dig

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Macera, Oyun, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 219.67 MB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 23 Eylül 2022

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?