Squad 51 vs the Flying Saucers

0Squad 51 vs the Flying Saucers indir - (Direkt indir)

Uyarı! Uzaydan gelen dünya dışı varlıklar gezegenimize geldiler ve dünyalılar için yeni ve parlak bir gelecek vaat ettiler.

Ancak bu galaksiler arası ortaklığın karanlık yüzü, iğrenç DIRECTOR ZAROG’un liderliğindeki uzaylı girişim VEGA CORPORATION’ın insanoğluna yağmacı politikasını dayatmasıyla kısa sürede ortaya çıkıyor.

Bu baskının ortasında, isyancı grup Squadron 51, bu insanlık dışı varlıkların yaydığı şiddet eylemlerine tepki olarak yükselir.

Squadron 51’in cesur pilotları ve uçakları, Zarog’un şeytani uçan daire filosuna karşı bir şansa sahip olacak mı?

1950’lerin göklerinde uçan daireler, uzaylı savaşçılar ve canavarlarla yüzleşen TEĞMEN KAYA olarak isyancı davaya katılın! Unutmayın: Dünyanın geleceği sizin elinizde!

Klasik oynanış
Squad 51, Flying Saucers’a karşı bir ATIŞ! Özel silahlarla oynamak ve kurmak için dört farklı uçakla oyun.

Sinematik deneyim
Muhteşem siyah-beyaz estetik, canlı aksiyon FMV sekansları ve dublajlı sesler, Squadron 51 ile Yönetmen Zarog’un uzaylı üstünlüğü arasındaki savaşın hikayesini anlatacak.

11 seviye
Karlı dağlar, ormanlar, şehir manzaraları ve diğerleri gibi birçok farklı ortamda düşman gemilerine ve bosslara karşı savaşın.

Dinamik zorluk
İster acemi, ister deneyimli bir kayan yıldız olun, oyun her pilotun keyfini çıkarmasına izin veren dinamik zorluğu destekler.


Squad 51 vs the Flying Saucers indir - (Direkt indir)

4.272
OYUN BİLGİLERİ 23 Eylül 2022 14:20
Squad 51 vs the Flying Saucers

Tür: Aksiyon, Macera, Oyun, Yarış

Platform: PC

Boyut: 6.5 GB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 21 Eylül 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?