Terminator Salvation

2Terminator Salvation indir - (Direkt indir)

Terminator Salvation the videogame oyunculara Skynet’in çok daha üstün güçlerine karşı hayatta kalmak için savaşan direnişteki bir asker olan John Connor’ın rolünü üstlenme şansı sunuyor.

Terminator Salvation video oyunu, filmdeki tüm Skynet düşmanlarına ve oyun için özel olarak tasarlanmış yeni öldürücü makinelere karşı yoğun silahlı mücadele içeren yoğun, aksiyon dolu bir üçüncü şahıs nişancı oyunudur.

Yaklaşan filmin olaylarından iki yıl önce kıyamet sonrası, büyük bir yıkıma uğramış Los Angeles’ta geçen oyuncular, içgüdüsel, hikaye ve karakter odaklı bir oyun deneyimi yaşayacaklar.

Terminatör: Salvation, aynı adı taşıyan büyük sinema filmindeki olayların bir prequel’idir.

Kıyamet Günü’nden iki yıl sonra -Terminatör mitolojisinin, makinelerin Dünya gezegenine yağacağı nükleer olaya atadığı tarih- ve insanlıktan geriye kalanlar, aynı makine zekasına karşı bir ölüm kalım mücadelesine yakalanır.

Skynet olarak bilinen eski savunma süper bilgisayarından hayat buldu. Yine de işler, Terminatör destanındaki önceki bölümlerin bu günlerde öngördüğü gibi değil.

Son iki yılda felaketten kurtulan insanlar, makinelerle devam eden savaş için kendilerini hazırlamış ve organize etmiş olsalar da, oyuncunun üstlendiği karakter olan John Connor, önceden söylendiği gibi efsanevi kahraman olarak ortaya çıkmadı ve zaman tükeniyor.

İnsanlığa karşı ilk nükleer saldırılarında Skynet kendi parçasına zarar verdi.

Son iki yılını insan ırkını yok etme görevini tamamlamak için gücünü yeniden inşa etmekle geçirdi. Şimdi makinelere karşılık verme zamanı.

Şimdi sen ve John Connor’ın komutayı alma zamanı.


Terminator Salvation indir - (Direkt indir)

14.786
OYUN BİLGİLERİ 18 Eylül 2022 20:12
Terminator Salvation

Tür: Aksiyon, FPS, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 3.6 GB

Crack: REPACK

Tarih: 1 Mayıs 2009

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?