TERRACOTTA

0TERRACOTTA indir - (Direkt indir)

Yeraltı mozolesinin karanlığında bir şeyler kıpırdanıyor. Pişmiş toprak bir heykelcik çatlar ve içinde Tao’nun enerjisiyle uyanan bir ruh kıpırdanır.

Sekiz bin pişmiş toprak yoldaşınızla çevrili olarak uyanırsınız. İlk imparatorun ordusuna bir lanet yerleştirildi, kendini kurtar… yani onu kaldırabilecek ve eski Çin’in en büyük ruhani harikalarından birine barış getirebilecek tek kişi sensin.

Terracotta, Çin’in ufuk açıcı Qin hanedanlığına dayanan bir aksiyon-macera oyunudur.

Sadece on beş yıl hüküm sürmesine rağmen, ilk imparatorluk hanedanı iki bin yıldan fazla sürecek bir devletin temellerini attı.

Çin, savaşan devletlerden oluşan yamalı bir yapıdan birleşik bir imparatorluğa dönüşürken ihtişamı ve dramayı deneyimleyin. İlk Çin Seddi’nin oluşumuna ve onun mirasını koruyan büyük zaferlere tanık olun.

İmparatorun Pişmiş Toprak Ordusunun tek lanetlenmemiş savaşçısı olarak, asker arkadaşlarınızı ruhani felaketten kurtarmak için Yin ve Yang krallıkları arasında geçiş yaparak Tao’ya yön verme yeteneğinizde ustalaşmanız gerekecek.

Qin İmparatoru’nun mezarı ve ölümden sonraki yaşamı içinde Yin ve Yang krallıkları arasında geçiş yapın, lanetli zorlukların üstesinden gelmek için ölüm ve öbür dünya arasında gidip gelin.

Yin, yalnızlığın ve huzurun alanıdır. Karanlık, ıssız mezar, yolculuğunuza yardımcı olması için strateji oluşturabileceğiniz, hazırlanabileceğiniz ve düzeni değiştirebileceğiniz bir kaledir.

Yang, öbür dünya, ışık ve eylemin krallığıdır. Pişmiş toprağın geri kalanına uygulanan lanetin kaynağını bulmak için savaş stratejileri uygulayın, düşmanlardan kaçının ve mezarın savunucularının üstesinden gelin.


TERRACOTTA indir - (Direkt indir)

3.476
OYUN BİLGİLERİ 15 Kasım 2022 12:28
TERRACOTTA

Tür: Bağımsız Yapımcı, Macera, Oyun, Platform

Platform: PC

Boyut: 884.12 MB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 14 Kasım 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?