TETRIS: Flower Garden

0TETRIS: Flower Garden indir - (Direkt indir)

TETRIS: Flower Garden , daha önce hiç görmediğiniz gibi bir Tetris – inanılmaz derecede bağımlılık yapıyor ve harika stilistik grafiklere sahip!

Oyunun anlamı 30 yıl öncesine göre değişmese de grafikler muhteşem! Artık siyah beyaz karelere hayran olmanıza gerek yok. Oyunda, çeşitli şekillerde çiçek aranjmanları yukarıdan düşecek, bunları döndürmeniz ve bir yandan diğer yana hareket ettirmeniz gerekiyor, böylece düşmeleri ve önceki çalılarla birleşmeleri ve güzelliklerinde çarpıcı olan herhangi bir palet ve şekilden buketleri oluşturmaları gerekiyor. Ayrıca, oyunun hızlı bitmemesi için, tek bir boşluk olmadan tüm bir sırayı toplayabildiğiniz zaman kaldırılacaktır, bu yüzden nereye ve hangi rakamı koyacağınızı mümkün olduğunca doğru seçmeye çalışın. Dikkatli olun, çünkü ne kadar uzun süre oynarsanız, parçalar o kadar hızlı düşecek ve düşünmek ve harekete geçmek için o kadar az zamanınız olacak!

Oyunda sizi neler bekliyor:
– Yüksek kaliteli grafiklerde çok sayıda rahatlatıcı doğal manzara.
– Oyun endüstrisinin emekleme döneminde olduğu zamanlar için nostalji.
– Müzik eşliğinde.

Oyunu daha önce böyle hayal edip etmediğini kontrol et, iyi duygular hisset ve sadece el becerisini ve hızlı zekanı test et!


TETRIS: Flower Garden indir - (Direkt indir)

2.213
OYUN BİLGİLERİ 15 Nisan 2022 14:31
TETRIS: Flower Garden

Tür: Basit Eğlence, Oyun

Platform: PC

Boyut: 914 MB

Crack: TiNYiSO

Tarih: 15 Nisan 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?