The Alien Cube

0The Alien Cube indir - (Direkt indir)

Alien Cube, The Land of Pain’in manevi halefi olan Lovecraft’çı bir birinci şahıs korku macerasıdır.

Amcanız Edgar’ın ortadan kaybolduğunu öğrendikten sonra garip olaylar meydana gelmeye başladığında, hayatı dramatik bir şekilde değişmek üzere olan yalnız bir adam olan Arthur olarak oynuyorsunuz.

Çevrenizdeki dünya korkunç bir sır saklıyor, amcanızın bir şekilde önemli bir rol oynamış gibi göründüğü karanlık ve kült bir gerçeklik.

Kabus vizyonları tarafından eziyet edilen gerçeği bulmak ve sizi rahatsız eden karanlıktan kurtulmak için bir yolculuğa çıkmanız gerekecek.

Uyandınız, kan ter içinde kaldınız: yine kötü rüyalar gördünüz. Garip mağara, kült semboller, ayin yeri… ve sonra gökten düşen o garip küp şeklindeki fısıltı eseri – hepsi çok gerçek görünüyordu.

Ama şimdi uyanıksınız ve gerçek ve gerçeklik bir kova soğuk su gibi çarpışıyor: Jenny’den ayrılmanız, taşınmanız, Amcanız Edgar’ın gizemli bir şekilde ortadan kaybolması… Kapı zili sizi hazırlıksız yakalar: Bu bir mektup, az önce size gelen bir vasiyet.

Amcan, dairesini sana bırakır ve tüm el yazmalarından kurtulman için bir uyarı verir.

Sonunda oraya gitmenin ve bazı ipuçları bulmaya çalışmanın zamanı geldi.

Henüz bilmediğiniz şey, bu arayışın bir dizi korkunç ifşayı, sonsuza kadar gömülü kalması gereken sırları çözeceği ve en kötü kabuslarınızın yakında gün ışığına çıkacağı gerçeğidir.


The Alien Cube indir - (Direkt indir)

11.836
OYUN BİLGİLERİ 31 Ekim 2022 12:55
The Alien Cube

Tür: Bağımsız Yapımcı, Hayatta Kalma Oyunları, Korku, Oyun, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 18.25 GB

Crack: DOGE

Tarih: 14 Ekim 2021

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?