The Darkest Tales

1The Darkest Tales indir - (Direkt indir)

Teddy isimli bir oyuncak ayının, sahibi Alicia’yı kurtarmak için çıktığı kasvetli ve uğursuz macerasına katılın. Artık büyümüş olan bu kızın hayatı için uzun zaman önce unutulmuş ve toz tutmuş oyuncağı savaşmayacaksa başka kim savaşacak?

The Darkest Tales, tanıdık karakterler ve peri masalı manzaralarıyla dolu karmaşık ve ilgi uyandıran bir macera. Yolculuk boyunca, hayatın zorlu sorularıyla birçok kez yüzleşmeniz gerekecek.

Asla Mutlu Değil
Çocukluğunuzdan bildiğiniz karakterlerle tanışacaksınız, ama bu muhtemelen mutlu bir yeniden buluşma olmayacak.

Zencefilli kurabiye adamlar kan peşinde, Uyuyan Güzel uykusunda birkaç yüzyıl geride kalmış gibi görünüyor, ve Küçük Deniz Kızı dalgaların masum bir çocuğundan çok bir deniz cadısına benziyor.

Teddy Makaspatiler
Görünüşe göre kahramanımızın on parmağında on marifet var. Bir yay ve bir çift makastan yakın dövüş silahları yapmış ve iğneleri ise güçlü oklar ve kancalar şeklinde kullanıyor. Kötülüğün güçlerine karşı savaşta her şey serbest.

İleride yalnızca karanlık yatıyor
Her seviye dövüş, engeller ve sırlarla dolu, tanınabilir ama çarpık bir masal dünyasında gerçekleşiyor.

Bu yolculukta deneyim kazanacak, yeteneklerinizde ustalaşacak, onları geliştirecek ve kana susamış oyuncak ördeklerden, bulutlardaki devlerin kalesini keşfetmeye kadar birçok zorluğun üstesinden geleceksiniz.

The Darkest Tales, derin ve gizemli bir hikayeye sahip bir oyun. İlerledikçe ve canavarları yendikçe bu kâbusa benzeyen dünyanın gizemlerini açığa çıkaracaksınız. Bu hikaye nasıl mı sona erecek? Buna karar vermek size kalmış.


The Darkest Tales indir - (Direkt indir)

5.302
OYUN BİLGİLERİ 13 Ekim 2022 16:21
The Darkest Tales

Tür: Aksiyon, Macera, Oyun, Platform

Platform: PC

Boyut: 4.37 GB

Crack: RAZOR1911

Tarih: 13 Ekim 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?