The Gallery

0The Gallery indir - (Direkt indir)

Bir sanat galerisi müdürü bir ressam tarafndan rehin alındı. Öyle ki, talepleri karşılanmazsa bir bombayı patlatmakla tehdit eder.

‘Galeri’ de iki öykü vardır: 1981’deki öyküsü (bayan baş kahramanla) ve 2021’deki öyküsü (erkek baş kahramanla). Her iki dönem İngiltere’de sosyo-politik huzursuzluk dönemleridir ve her iki hikayenin akışında belirgin benzerlikler ve farklılıklar vardır.

Seyirci daha iyi anlamak ve onları esaretten kaçırmak için karar vermeli ve seçimlerini bildirmelidir, Ancak, kısa sürede anlaşılacak ki, bu kararlar sadece baş kahramanın hayatı değil, başkalarının hayatlarını da etkileyecek.

Bu canlı aksiyon (FMV) oyunu / aktif katılımlı filmin özellikleri:

– Seçimlere baglı bu mekanizmada, 150 karar yolları ve 18 benzersiz son vardır.

– Daha geniş öyküyü çeşitli şekillerde etkileyen ilişki takipleri.

– Ara planların başarı / başarısızlıklarının yan karakterlerle takibi, öyle ki bu bütün öyküyü çeşitli şekillerde etkiler.

– İki oyun tarzı var – daha sürükleyici, baskıcı bir deneyim için ‘zamanlı seçimler’ ve canlı akışlar sırasında grup oynama / izleyici katılımı için ‘duraklatılmış seçimler’.

– Daha önce görüntülenen içerik için açılabilir sahne atlama özelliği.

– Anna Popplewell (‘Narnia Chronicles’) ve George Blagden (‘Vikingler’ & ‘Versailles’ ile iki lider olarak meşhur yetenekli oyuncular.

Ek olarak, Paul Raschid – yazar ve yönetmen, canlı eylemli (FMV) video oyun türündeki dünyanın en yaratıcı ve üretken biridir.

Önceki sunduklarının uzun başlıkları ‘Karmaşa’ ve ‘Beş Randevu’ 2020’de yayınlandı.


The Gallery indir - (Direkt indir)

18.150
OYUN BİLGİLERİ 7 Ekim 2022 22:12
The Gallery

Tür: Bağımsız Yapımcı, Macera, Oyun, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 16.40 GB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 8 Eylül 2022

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?