The Oregon Trail

0The Oregon Trail indir - (Direkt indir)

Gameloft’un sunduğu The Oregon Trail™ —Yepyeni bir The Oregon Trail™ deneyimi. Tüm dünyada fenomen olmuş bu oyunun resmi yeni versiyonu, Oregon yolunun zorluk ve mücadelelerine modern bir bakış açısı getiriyor.

Oyuncular tarihi gerçeklere dayanan olaylardan uçuk kaçık maceralara kadar nefes kesici yolculuklara çıkacak.

Kafilelerini seçip yük arabalarına malzemeleri yükledikten sonra zorlu seçimler, yeni tehlikeler ve beklenmedik durumlar içeren bir maceraya atılacaklar. Kar fırtınaları, kırık eklemler, yılan ısırıkları, açlık, yorgunluk ve amansız dizanteri hastalığıyla başa çıkmak kolay değil.

Üstelik vahşi bir hudut bölgesinde yönünü bulup kış gelmeden kafileni yeni bir hayat vadeden Oregon’a ulaştırmaya çalışacaksın.

Şiddetli kar fırtınasında kaybolan kafile üyelerini bul, çöl sıcağında patlayabilecek barutu yük arabanda taşı, zorlu avcılık mini oyunlarında mücadele et ve pek çok tarihi kişilikle tanış.

Oyunun rastgele belirlediği etkinliklerde kafileyi ve olayların gidişatını oyuncuların seçimleri etkileyecek, oyun her oynandığında ufukta yeni bir macera belirecek.

Her An Yeni Bir Macera
• Oregon’a yapılan her yolculuğu eşsiz kılmak için farklı başlangıç ürünü, beceri ve kişilikliklere sahip sınıflarla kafileni oluşturup bir isim seç.

• Yolcuların eşsiz beceri ve kişilik özelliklerine bağlı olarak yaptığın her seçimin onların kaderini etkilediği yüzlerce rastgele etkinliğin üstesinden gel.

• Kafilene, yük arabana ve öküzlerine sahip çık, yoksa yolda kayıplar vermek kaçınılmaz olur.


The Oregon Trail indir - (Direkt indir)

10.149
OYUN BİLGİLERİ 5 Aralık 2022 14:25
The Oregon Trail

Tür: Aksiyon, Macera, Oyun, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 906.4 MB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 14 Kasım 2022

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?